Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Pożar BMW na barierce. Laweciarz tego nie przewidział…

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Gdy BMW zwisło na barierce energochłonnej, do akcji wkroczyła pomoc drogowa. W trakcie próby zdjęcia samochodu coś poszło jednak nie tak… Najpierw uszkodzony został zbiornik paliwa, z którego zaczęła wyciekać benzyna, chwilę później samochód stanął w ogniu.

👨🏻‍🦰 Paliwo poszło, ch*j no co. Tylko żeby teraz nikt nie zapalił tu czegoś. Dawaj, dawaj, teraz to musisz raz, bo jak się zapali to będzie lipa…
👨‍🦲 Po straż trzeba dzwonić, ja pie***lę…
👨🏻‍🦰 Już ch*j, już po samochodzie

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

42 thoughts on “Pożar BMW na barierce. Laweciarz tego nie przewidział…

 1. 📢 Masz ciekawy lub bulwersujący film❓🇵🇱
  🎥 Nagrałeś pirata drogowego, niebezpieczne zdarzenie lub inną interesującą sytuację❓💁‍♂️

  ⚠️ Daj nam znać❗️
  ✉️ kontakt@piracidrogowi.pl
  📱 WhatsApp 👉 502 667 270
  💻 WeTransfer.com – pliki wysokiej jakości ✅

  🔰 OBSERWUJ NAS, ŚLEDŹ, SUBSKRYBUJ ⤵️
  🔵 Facebook.com/piracidrogowi
  🔴 YouTube.com/piracidrogowipl
  🟣 Instagram.com/piracidrogowi

 2. Ale pokaz bakłażaństwa 😆 Ale czego się spodziewać po chłopkach w bełemach co nie potrafią jeździć, a co dopiero radzić sobie w takich sytuacjach.

 3. Dwa dauny, właściciel i laweciarz, szkoda było gaśnicy za 80 zł 🙈🙈🙈🙈 trzeba było wywalić gaśnicę na tą plamę i nie byłoby problemu, druga sprawa jak się zbiornik rozszczelnił a auto wisi na metalowych słupkach to o iskrę nie trudno. Fizyka jeńców nie bierze 🤣 🤣 🤣

 4. W takich sytuacjach przy wycieku mediów z pojazdu prosi się o zabezpieczenie PSP .W zależności od ilości paliwa w zbiorniku przyjeżdza ,,chemik,, zbiera paliwo w wannę a GBA profilaktycznie po spuszczeniu paliwa i podczas wciągania samochodu na lawetę rozwija linię gaśnicza w zabezpieczeniu.I koniec akcji

 5. Jak słucham tego zjeba za kamerą to się zastanawiam kurwa czy coś mnie w życiu jeszcze zaskoczy.. Chociaż laweciarz też niezły xD Ten mu dawaj dawaj a ten stoi jak chuj w dupie solaris… Dwa zjeby się dobrały i dzisiaj mamy hit 🤦‍♂Już nie wspomnę że wspaniały kierowca stoi jak gdyby nigdy nic obok palącego sie auta..

 6. Gaśnica w aucie zapewne była …jednym i drugim🤔 paliwo było rozlane …warto było ją mieć pod ręką. Szkoda auta i obu panów bo pewnie na chłodno to się nie rozeszło.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!