Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Prosty sposób na samodzielne wyciszenie nadkoli! #101_Napraw

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “101 Napraw” w niedzielę o 10:00 na TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-2,S09E02,150619
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda to doświadczony mechanik, który nie krzywi się na widok kilkunastoletniego samochodu – wie, jak wygląda polska motoryzacyjna rzeczywistość i stara się przekazać jak najwięcej cennej wiedzy właścicielom tego typu pojazdów. Uświadamia, że wiele napraw można przeprowadzać we własnym zakresie, oszczędzając czas i pieniądze. Doradza, jak wstępnie diagnozować popularne usterki, krok po kroku demonstrując metody ich usuwania. Cenne wskazówki dotyczące eksploatacji samochodu i lepszego rozumienia jego zachowań przydadzą się także użytkownikom współczesnych aut. To już dziewiąta seria popularnego programu poradnikowego.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

41 thoughts on “Prosty sposób na samodzielne wyciszenie nadkoli! #101_Napraw

  1. Grzesiu i tak się dostanie woda za to wszystko. Za plastikowym nadkolem nie powinno być nic, tylko powietrze i dopiero blacha, będzie w tedy zawsze sucho. To nie oszczędność producenta tylko mądrość, a taki zabieg to krótkowzroczność 500 będzie cichsza na bank bo taką demonstrujesz na filmie, ale dziury wylecą szybciej niż gwarantuje to producent a ten daje 8 lat. A tu jeszcze leci gwarancja jak auto jest młodsze. Pozdrawiam.

  2. Wyciszyłem najpierw lewe drzwi z nadkolem, efekt: jechałem po mokrej nawierzchni i dużo lepiej słyszałem szum z prawej strony. Trochę mam odgięte nadkole i dostaje się tam brud i woda ale pianka się trzyma już 2 lata

  3. Cześć ludzie. Taka sytuacja, mam wyjęty silnik w Espace 4. Coś godnego polecenia do położenia zamiast fabrycznego wygłuszenia? Lata robią swoje, fabryczne wygłuszenia trawi ząb czasu, opadają skutkiem czego możliwe pożary itp czego nie życzę swojej Renacie 🙂 Ktoś to trenował?

  4. Po pierwsze postawiłbym na pomiar akustyczny w środku skąd pochodzi najbardziej donośny nie pożądany dźwięk . Pomożemy tak wszystko obkleić a okaże się że przez te elementy nadwozia wcale dźwięk tak nie przechodzi. Na końcu okaże się że silnik wyje🤦🏻‍♂️No i bałabym się że ruda wejdzie w te nadkola bo tamto chyba trudny temat żeby to porządnie zrobić tym bardziej jeszcze plastik jest giętki jak farba popękała to Lipa woda zacznie wchodzić

  5. Dobry material. Janusze bez pojecia, pieniedzy ( nie ma rzeczy za darmo ani taniej), umiejetnosci i ochoty do roboty pisza fajne komentarze o rudej choc w zyciu nic w aucie nie wygluszyli.

  6. Bardzo dobry film- chociaż jest trochę może nawet niesłusznej krytyki .Są różne sposoby wyciszenia . Ja swojego f126p wyciszyłem tak, że stał się cichym samochodem wewnątrz , ale jak się otworzy okna, to niekoniecznie .Wyciszyłem nadkola , drzwi , pod tylnym siedzeniem i oparciem , tylną półkę pod szybą , przednie podszybie , pokrywę bagażnika , całą komorę bagażnika , przednie słupki wewnątrz , progi wewnątrz ,przestrzeń między błotnikami a nadkolami stalowymi, będącymi elementami auta i podłogę, podsufitówkę .W aucie jest cicho , ciepło i przyjemnie, bo ogrzewanie mam też przerobione na płyn borygo, a silnik dalej jest chłodzony powietrzem . Elegant 650 .

  7. Nigdy nie słyszałem aby skuteczność wygłuszania sprawdzać uderzając palcem w wygłuszone elementy. Aby stwierdzić czy taki zabieg dał efekt należy pojechać w trasę i sprawdzić ilość dB w kabinie. Pytanie czemu tego nie zrobiono ? Czyżby efekt wygłuszenia był słaby ?

  8. Kiedyś miałem świra na punkcie ulepszeń audio w moim drogocennym matizie. Miałem w nim trzy wzmacniacze, kondensator 2 faradowy i cuda wianki, ale po wyciszeniu już samych przednich drzwi mialo się wrażenie jazdy samochodem o klasę wyższym, czyli takim golfem trójką czy tam inną czwórką.

  9. Robiłem nadkola w dwóch swoich autach i potwierdzam, że działa. Jednak jak ktoś myśli, że od razu będzie cichutko w środku, to się myli. Wtedy robi się wszystko całościowo np z drzwiami, sufitką, bagażnikiem i komorą silnika żeby było ciszej. Mata alubutylowa AB użyta w filmie jest mniej plastyczna niż lepsze markowe produkty. Zamiast 3mm pianki na plastiki, dawałem 6mm i też się mieściło.

  10. Tasma dekarska z castoramy jest idealna. 2 mm i z klejem. Trzyma bardzo mocno. Ale tylko na nadkola. Blache prysnac gruba warstwe barankiem. Ale najlepiej wygluszyc drzwi i bagaznik pianka butylowa i jest super

Dodaj komentarz

Zadzwoń!