Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Przegląd techniczny #105 MOTO DORADCA

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Więcej informacji przygotowałem na stronie : http://dajemyrade.pl/artykul/czemu-sluza-badania-techniczne

W tym odcinku przybliżam tematykę związaną z przeglądem technicznym, jak się do niego przygotować, na co zwrócić uwagę przed, oraz jakie podzespoły są kontrolowane w Stacji Kontroli Pojazdów.
Więcej o Moto Doradcy : http://motodoradca.tv/zapraszam

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

49 thoughts on “Przegląd techniczny #105 MOTO DORADCA

 1. Cześć Waldku,co do tego że mówisz "przegląd" ja ostatnio zajechałem na stacje i mówię że chciałbym zrobić przegląd to usłyszałem że jak chce przegląd to żebym jechał do ASO a tutaj to się robi badania techniczne

 2. Tak się stało,że dzisiaj miałem przegląd i niestety (czereśniak)który zwie się diagnostą powiedział że ręczny słabo łapie na prawe koło oraz świeci się lampka ABS i to jest główną przyczyną negatywnego badania technicznego.Podkreślam,że auto ma 24 lata i w tamtym roku gdy buł inny diagnosta to samochód przeszedł bez problemu badanie.I TERAZ nie wiem czy inwestować w samochód czy go po prostu zezłomować lub sprzedać bo choć jest to kultowy samochód Ford Probe B+G jego cena jest niestety bardzo mała.Na złomie wezmę bardzo mało a samochód bardzo dobrze jeździ i w dodatku zawieszenie z przodu jest idealne. Mam ten samochód 5 lat i jest Zajeb….!!! A jeśli chodzi o przegląd to zależy na jakiego Kretyna się trafi !!!

 3. A ja mam powiedzmy problem. Mam auto z NL, już bez tablic, ale też bez przeglądu. Przymierzam się do rejestracji. Stacja diagnostyczna jest jakieś 300m od mojego domu, więc mogę sobie tam podjechać, tylko czy można zrobić przegląd auta bez tablic rejestracyjnych? Czytałem, że w takich wypadkach numery lawety się podaje, ale nie będę lawety na ten kawałek wynajmował.

 4. Oj Waldku. W wielkim błędzie jesteś, jeśli myślisz, że proceder przeglądów na lewo został ukrócony. Nie będę podawał dokładnych szczegółów, ale zdarza się, że samochód normalnie wjeżdża na ścieżkę, diagnosta mówi, co samochód boli tylko jego właścicielowi tak, żeby nikt inny nie słyszał, 50 zł włożone w dowód podmienia na pieczątkę i nara…

 5. hej Waldku mam pytanie, mialem spowodowalem kolizje co sie okazalo moj samochod nie mial przegladu czy ubezpieczyciel moze ze mnie teraz sciagnac odszkodowanie??? Poprostu zapomnialem o tym i jedzilem 2 miesiace bez przegladu nieswiadomie.

 6. Co tu się, przygotowywać do przeglądu. To takie dziwne podejście Polaków, a przegląd trzeba zrobić to i tamto, o światła sprawdzę. Ale przez rok, jeździł tak po ulicach to mu nie przeszkadzało. Przegląd powinien być tylko potwierdzeniem naszych przypuszczeń co do stanu pojazdu, a nie egzaminem. Jest cos takiego jak przygotowanie do jazdy, nie mówię, że codziennie ale raz na tydzień warto poświęcić te 10min i sprawdzić światła, zerknąć na opony, sprawdzić to co możemy sami. Nie trzeba kluczy, narzędzi. A jak czujemy, że coś jest nie tak w zawieszeniu czego nie możemy sprawdzić sami to podjechać na tą stację powiedzieć co i jak, sprawdzą, powiedzą i jeździmy bezpiecznie i nie modlimy się przed okresowym badaniem, przejdzie nie przejdzie. Za sprawdzenie poza przeglądowe wezmą ze 20 dychy (przynajmniej w moim mieście) a czasami i za darmo jak wiedzą ze do nich przyjeżdżasz regularnie na przeglądy.

 7. Hej Panie Waldku 🙂
  Nurtuje mnie jedna sprawa. W moim samochodzie mam niewielką dziurę w układzie wydechowym oraz zardzewiały tłumik końcowy. Czy przez takie coś mój samochód nie przejdzie przeglądu technicznego ? Miałem układ w całości zrobić a tym roku, ale jestem świeżo po regeneracji turbiny i czyszczenia układ dolotowego z EGR i kasy mi brakło 🙂

 8. Tak prztczepki lekkie ale fabryczne sam-y ( dopuki nie zmienią właściciela też) ale przy sprzedaży czy "zrobieniu" takiej przyczepki podlegają corocznym przeglądom ( art. 81 ust.6 P.R.D.) i jeszcze jedno szyby przednie i przednie boczne mają mieć po 70% przepuszczalności

 9. jak nie jestem pewien stanu technicznego auta jadę na stację kontroli pojazdów płacę 20-30 zł przyjadę ścieżkę diagnostyczna i pytam Pana diagnostyka czy pojazd spełnia warunki do przeglądu jak tak to nawrotka 99 zł i przegląd podbity, jak nie to usuwam niedociągnięcia i jadę znowu jak usunę awarię. Jak tak robię to przynajmniej mi dowodu nie zabiorą a auto mam sprawne

 10. niech minie ktoś oświeci, jak to jest z progami zwalniającymi podczas gdy mamy możliwość wpuszczenia jednego koła w lukę a drugiego przez próg to lepiej tak jest czy lepiej oba koła przez próg ?

 11. Oglądam twoje materiały od długiego czasu jako fan moto są naprawdę fantastyczne. Zawodowo jestem właśnie diagnosata i powiem szczerze że z tym materiałem powinien zapoznać się każdy użytkownik pojazdów.

 12. Świetnie prowadzisz swoje filmy, czapki z głów. Czasem chyba odpalam twoje filmy nie tyle co dla treści merytorycznej, co dla czystej przyjemności, bo mądrych i uprzejmych ludzi dobrze się słucha. A Pana słucha się bardzo dobrze.

 13. Moje życie, mój samochód, i ja sam o niego zadbam !… Nie chcę nikogo urazić, ale selekcja naturalna lepiej zadba o bezpieczeństwo komunikacji samochodowej.
  Niżeli najlepsza diagnostyka i czujne oko partii.
  Wystarczy poczekać.

 14. w Polsce to wszystko w małym mieście przejdzie umnie ostatnio tylko światła sprawdzili i to nie opowi ni podbić ale podbili nawet bez łapówki chory kraj ale to nawyet takie rzeczy na okręgowych się dzieję

 15. Te przeglądy są o dupe rozbić. Pojechałem ostatnio na przegląd mojego auta z 98' i facet wyszedł powiedział "eee ładnie utrzymany, nie ma co sprawdzać" dałem stówe i w droge.

 16. Teoria… Ja muszę PROSIĆ żeby sprawdzili mi auto rygorystycznie 🙁
  I żaden z 8 chyba diagnostów w okolicy nie przykłada się do tego – a chciał bym wiedzieć o mankamentach skoro przyjechałem sprawdzić auto. Ja i tak dojdę do tego co dolega autu i to usunę ale większość ludzi dostanie przegląd i oleje sprawę i takich później mijam na ulicy. Diagności są przynajmniej po części winni wielu wypadkom na drogach…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!