Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Regeneracja siodła Jost JSK 40 ! Taki luz na siodle potrafi zmienić długość zestawu :)))

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

44 thoughts on “Regeneracja siodła Jost JSK 40 ! Taki luz na siodle potrafi zmienić długość zestawu :)))

 1. Patrząc jak wyglądał luz przed regeneracją i po (czytaj jak dbał właściciel pojazdu o stan techniczny) to w tym zestawie ciągnika i naczepy, ten zestaw naprawczy jest chyba najdroższą obecnie rzeczą. A tak półserio to jeszcze z pięć filmów zobaczę i otwieram mobilny warsztat. Super robota chłopaki, tak trzymać. A poważnie to można czuć się bezpieczniej na drodze wiedząc że fachowcy mieli choć kilka z tych tysięcy tirów w swoich rękach. Może tych pseudo mechaników druciarzy sumienie ruszy gdy obejrzą Waszą pracę i podejście do niej.

 2. Oglądam ten kanał jak jest pan prezes DZIADEK ,reszta chłopa też fajne asy ,ale PREZES kiniący kulturą , pierwsze skrzypce jak nic,miło się was słucha i ogląda .Pozdrawiam z kujaw tomasz.
  PS. pan Misiek kamerkę w ręke i jaka stabilizacja, od razu sie miło ogląda

 3. Jak najbardziej szanuję i lubię waszą ciężką i brudną pracę.Zastanawia mnie jednak dlaczego jak już wszystko macie na wierzchu i dostępne nie czyście całości z tego starego skamieniałego i zasyfiałego smaru.

 4. 9:50 Jak ja Panu "współczuję", że ma Pan taki "personel". Trzeba nad nimi stać z kamerą, albo z kijem, bo inaczej robota nie idzie i tylko roboczogodziny "łapią" 😉 Pozdrowienia dla całej Ekipy 🙂

 5. Teraz patrząc co nasz rząd wyprawia że transport jest działalnością nie pewną , bo z paliwami robią sobie co chcą.Np : We Francji już się biją o palliwa i są llimmity.Ja nie wiem czy damy radę pociągnąć jeszcze dwa lata bo czasy nie pewne i w tym momencie to chyba poszedłbym w zamiennik.Niestety takie realia.W tym roku upadło 60 tys.firm ogólnie wszystkich także zachwile może przyjść i pora na transport niestety.60 , 70 % kosztów uzyskania przychodu to paliwo a gdzie reszta? Tak dalej pójdzie to to się szybko sypnie.

 6. Profeska. Tak z ciekawości pytanko dlaczego położyliście nadkola na opony? Przy wyjeździe z pod naczepy nie miał wogóle nadkoli a po wyjeździe Dziadka przy następnym ujęciu już leżą. Co się stało że Dziadek nie jara?
  Mrugnij 3 razy na następnym filmie jak się nie nadawały do pokazania na wizji 😂😂😂😂
  Pozdrawiam jako wierny widz od samego początku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!