Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Renault Laguna 2 wymiana linki podnoszenia szyby.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689



Teraz jeżeli chcesz wspomóc rozwój kanału możesz to zrobić dzięki PATRONITE wchodząc na stronę z linku poniżej.
https://patronite.pl/Laguna_Fan

Zapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału “Laguna Fan” w grupie “Laguna Fan & Zorax” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę.

W filmie chciałem rozebrać jak najwięcej elementów żebyście podczas rozbierania swojego mechanizmu podnoszącego mieli jak największe pojęcie z czym przyjdzie się wam zmierzyć
Sam mechanizm nie jest skomplikowany i każdy powinien sobie poradzić z wymianą.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Renault Laguna 2 wymiana linki podnoszenia szyby.

 1. Żle założone ślizgi
  0.17 sekunda ślizg założony prawidlowo stożkiem do odbojnika ,a potem odwrotnie.Zejdzie calkiem na dół i wyleci z prowadnic.
  Slizgi niebieskie odwrotnie Panie majster !!!! 45.59 !!!!

 2. Witam. U żony w Megane 2 CC padają wszystkie podnośniki po kolei z tylnymi nie było problemu a z przednim brakuje jakieś 2-3 cm żeby naciągnąć ten plastik że sprężynka na swoje miejsce. Czy ktoś może wie o co chodzi jak to rozwiązać ?

 3. Dobra robota.
  Jest jedno ale…
  Nie wiem czy ktoś zauważył i pisał już, ale suwaki powinny być zamienione miejscami. Nie są na właściwych prowadnicach. Na jednym końcowym prowadzeniu jest gumowy zderzak. On w tym wypadku, w takim montażu nie będzie spełniał swojego zadania.

 4. Czy komuś po wymianie linek mechanizm zaczął hałasować? Strasznie jest irytujący ten dźwięk jak by za mocno naciągniętej linki ale zmiana pozycji na białym plastiku nie pomaga. Ktoś pomoże?

 5. Bardzo pomocny tutorial!!! Dzisiaj wymieniałem linki i rolkę, i bez tego filmiku ciężko byłoby mi dojść do tego jak je odpowiednio naciągnąć ( luz na szpuli). Wielkie dzięki!!!!

 6. Jest tutaj ktos, kto moze polecic jakis sensowny zestaw naprawczy? Niestety u mnie zastosowanie tego zestawu pomogło na jeden dzień. Po dojechaniu do górnego położenia szyby rozwaliło ślizgacz.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!