Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Renault Laguna 2 – Wymiana podnośnika szyby

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689



Na przykładzie szyby kierowcy. Wymiana mechanizmu szyby pasażera przód przebiega w identyczny sposób.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “Renault Laguna 2 – Wymiana podnośnika szyby

  1. Super film . Tylko że moja królowa ma jakies inne uchwyty w mechaniźmie. Nie potrowie uwolnić szyby. Nie ma zawleczki . Jest to jeden element wraz z uchwytem mechanizmu. To co na filmie jest niebieskie u mnie jest białe i jest to jeden element wraz z mocowaniem na prowadnicy

  2. Superb video the best by far on youtube for renault laguna mk2. I now have the parts and will be replacing mine in the next few days. Take care and stay safe x Tom (East Kent)

  3. Thank you for taking the time to create this video 🙂

    It was extremely helpful and enabled me to successfully replace the regulator much to the relief of my wallet. Job completed for less than £20.

    I wonder how much a garage would have charged?

  4. Dzięki serdeczne za pomoc, trochę męczenia z prawidłowym zamontowaniem prowadnicy od strony silnika ale dałem radę 🙂 rada: nic na siłę. Zajęło mi to dokładnie 1,5 h z tym 30 minut to ta nieszczęsna prowadnica.

  5. Witaj. Czy kupiłbyś ponownie Lagunę? Myślę na kupnem tego wynalazka. Już się nasłuchałem chyba wszystkich faktów i mitów. Na co zwrócić uwagę przy oględzinach?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!