Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Rozbiórka Fotela BMW E39

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Rozbiórka Fotela BMW E39

 1. Panowie jak się dostać co tego ślimaka od regulacji wysokości fotela?

  Jedna strona fota jest niżej.. Zaglądałem pod fotel i jeden ten półksiężyc zębaty wyszedł wyżej.. A drugi jest kilka ząbków schowany

  Linka sprawna, sprawdzałem działa.. Podejrzewam że ślimak w tym mechanizmie przeskoczyl? Da się to wymienic?

  E39 sportsitze z pamięcia o ile to coś zmienia.

  Chciałem dostać się do silnika od wysokości wyjąć jedną linkę i opuścić druga do tego mniej więcej poziomu a następnie wpiąć ta wyjęta linkę. Aleee… Dostać się do silnika.. Bez szans.

  Mocowanie silnika jest przykręcone od strony siedziska.. Tak jakby przez gąbki.. Bez szans.

  Dzięki za odpowiedzi.

 2. Witam, kiedyś miałem E39 i miałem zniszczony fotel kierowcy ( welur bez żadnej elektryki itd..) udało mi się bezproblemowo przełożyć i siedzisko i oparcie z Anglika i fotel miałem jak nowy. Teraz mam problem bo mam inne E39 z fotelami identycznymi jak na filmie i również fotel kierowcy jest w kiepskim stanie, chciałbym przełożyć przynajmniej samo siedzisko ( oparcie jest okej ) jest możliwość przełożenia siedziska z fotela pasażera do fotelu kierowcy bez większego problemu? Najbardziej zastanawia mnie podgrzewanie czy jakaś wtyczka nie będzie po drugiej stronie i będzie trzeba ją przedłużać itd… chciałbym po prostu, żeby później wszystko mi działało tak jak do tej pory 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!