Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Rozwiązujemy najczęstsze problemy z pompami na instalacjach c.o.!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dziś rozwiązujemy wszystkie Wasze problemy z eksploatacją pomp obiegowych na instalacji. Kolejny raz gościmy eksperta z firmy Wilo, który temat pomp zna jak mało kto.
Spodziewajcie się mnóstwa przydatnej i praktycznej wiedzy dla instalatorów.

=====================

W tym odcinku poradzimy instalatorom między innymi:

– Co zrobić, kiedy instalacja hałasuje,

– Jakie są rodzaje hałasów na instalacji i z czego mogą wynikać,

– Jak zabezpieczyć pompę i instalację przed zanieczyszczeniami,

– Jak poradzić sobie z niedogrzewaniem części pomieszczeń,

– Jak uruchomić funkcję odpowietrzania na pompie,

– Jak odblokować pompę przed sezonem grzewczym,

– Co oznaczają poszczególne kody błędów na pompie.

=====================

Więcej o separatorach magnetycznych ADS dowiesz się na naszej stronie:

– Kompaktowy magnetyczny separator zanieczyszczeń ADS 110: https://afriso.pl/produkt/7711000

– Magnetyczny separator zanieczyszczeń ADS 160: https://afriso.pl/produkt/7716000

=====================

Nie przegap premiery nowych odcinków! Zapraszamy Cię do naszej rosnącej społeczności, subskrybuj kanał i miej stały dostęp do najlepszej wiedzy dla instalatorów: https://www.youtube.com/afrisopl/?sub_confirmation=1

AFRISO znajdziecie także tutaj:
♦ WWW: https://afriso.pl​​​
♦ Facebook: https://www.facebook.com/AFRISOpl/​​
♦ Instagram: https://www.instagram.com/afrisopl/

#afrisopl #instalacje #pompaobiegowa

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

18 thoughts on “Rozwiązujemy najczęstsze problemy z pompami na instalacjach c.o.!

 1. Piec Termet ecocondens Silver stwierdziłem że elektronika nie włącza pompy obiegowej po uruchomieniu pieca do grzania c.o.
  W związku z tym po włączeniu pieca, woda w wymienniku w krótkim czasie – kilka sek. nagrzewa się do wysokiej temperatury (słychać jakby lekkie gotowanie) i czujnik temperatury wyłącza piec.
  Pompa obiegowa sprawna, po wypięciu kabli z elektroniki i podłączeniu jej bezpośrednio do 230V pompa normalnie działa, a po włączeniu pieca z pracującą na stałe pompą gorąca woda idzie na grzejniki.
  Podejrzewam uszkodzenie przekaźnika włączającego pompę.
  Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, który z przekaźników odpowiada za włączanie pompy.

 2. Nie słychać pracy pompy, ale mocno się grzeje, woda wypływa z niej gdy odkręca się śrubę, na elektronicznej pompie widać duże zużycie prądu, co może być powodem ?

 3. Może jesteście w stanie mi pomóc. Stara instalacja na rura stalowych grzejniki żeliwne, góra ciepła dół zimny, brak odpowietrznikow na grzejnikach. Próbowałem odpowietrzyć pompę na pierwszym biegu leci woda natomiast na 2 i 3 biegu po odkręceniu śrubki na pompie nie leci wcale woda. Pompa grundfos. Co może być przyczyną, popsuta pompa czy bardzo zapowietrzona instalacja?

 4. Mam prooblem z pompa WIlo para ponieważ wyłącza mi się ona. Stalo sie to gdy zawór na podłogówke zamknąłem a pompa nie została wyłączona. Co moze byc przyczyna?

 5. Wszystko pięknie i ładnie, fajnie opracowany temat oraz niosące za tym przekonanie że wolę kupić pompę o której wiem coś więcej, Wilo górą.
  Ale mam uwagę co do praktycznej fachowości prowadzących, wszystkie nowe pompy to jeden potężny magnes, ściąga wszystkie metalowe mikroelementy krążące w instalacji co prowadzi do zatarcia pompy, tutaj widzę nadal promowane są filtr siatkowe które tak naprawdę nie dają prawie nic, brak info o filtrach tzw magnetycznych. Czym jest potraktowana polityka firmy która nie informuje o tak istotnych aspektach produktu ?

 6. Super pomocne filmy. Dobra robota. Mam taką sytuację, że dioda świeci mi się na czerwono czyli jest to zablokowany wirnik z tego co rozumiem tak? To za co odpowiada wirnik, ponieważ pompa sygnalizuje mi ten błąd ale mimo to ogrzewanie podłogowe jak i grzejnikowe pracuje grzeje. Mogą to Państwo wytłumaczyć?

 7. Jak dla mnie za dużo pierdół w dzisiejszych instalacjach. Generują problemy i ogromne koszty inwestycji gdzie nie jedno pokolenie musi to spłacać aby się to zwróciło. Moim zdaniem najprostsza instalacja jest najlepsza. Marketing nie zna granic. Niestety sam padłem ofiarą tych super nowości.
  Pozdrawiam

 8. Jak zawsze super materiał. Jak to się dzieje, że pompa potrafi się zapowietrzyć? Gdzie właściwie to powietrze się tam znajduje, skoro pompa cały czas pompuje wodę w obiegu? Dlaczego powietrze nie krąży z wodą w takim razie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!