Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

#RPGarażowo. Instalacja wtyczki i gniazda 7 pin. Hak – Przyczepa. Schemat podłączania. Jak podpiąć.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Cześć Witajcie.
Dzisiaj robię przedłużacz do świateł w przyczepce. Z racji, że będzie jeździć z Ciągnikiem , to oryginalny przewód jest za krótki.

#RPGarażowo, #InstalacjaHAK7Pin,#HakWtykaGniazdo7pin

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

9 thoughts on “#RPGarażowo. Instalacja wtyczki i gniazda 7 pin. Hak – Przyczepa. Schemat podłączania. Jak podpiąć.

  1. Panowie jestem przed montażem haka, mam wiązkę dedykowaną pod swoje autov13 pinową, wszystko proste w podłączeniu, mam tylko takie pytanie czy muszę obowiązkowo podłączyć stałe 12V i po ACC ? Dwa dodatkowe piny które mi nie są do niczego potrzebne, dlatego pytam bo nie wiem czy mi to przegląd przejdzie i mi wbiją tak podłączoną wiązkę w dowód rejestracyjny, reszta wszystko będzie podłączone. Dzięki za poradę pozdrawiam.

  2. Dobre i tulejki i lutowanie. Gdy przewód jest dobrze skręcony (główna izolacja) aby się nie ruszał, to i sama linka da radę.
    Fajnie że założyłeś dławicę gumową najpierw, bo ileż to razy byłem poirytowany gdy na przykład wtyczkę trójfazową podłączyłem, wszystko super tylko obudowy zapomniałem założyć na przewód i robota od nowa.
    Pozdrawiam 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!