Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

RS830pro, testujemy skaner mały ale wielki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zainteresowani? Proszę wejść na stronę www.autoXscan.pl
Wszystkie komentarze są moderowane.
Pamiętaj ten kanał jest dla wszystkich i nie zarobkowy, wszystkie moje filmy zamieszczam z pasji i chęci podzielenia się wiedzą, doceń to!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “RS830pro, testujemy skaner mały ale wielki.

  1. Witaj . Czy po zakupie testera trzeba go gdzieś rejestrować aby móc aktualizować oprogramowanie? Jak wygląda aktualizacja tego testera? Pytam bo myślę nad kupnem z drugiej ręki a wiadomo jak będzie już po rejestracji to lipa. Pozdrawiam

  2. Dzien dobry. Wymienił sobie wtrysk 2 cylindru i zostało zakodowane razem z autoxscan. Po odpałaniu zaczało słychać że silnik nie dobrze pracuje. Po parametram wtrysków pokazuje że balans na 2 cyl jest bardzo obniżony a na 1,3,4 jest zawyszony balans. Czy można zrobić jakoś adaptacije przes ten scaner żeby wyprostowac balans po cylindrach na wtryski?

  3. Co dają puste liczby, jeżeli nie ma podanego właściwego zakresu parametrów pracy do których można było by się odnieść ? (poza podanymi wartościami procentowymi) Podczas określania parametrów rzeczywistych.

  4. Szukam czegoś do Renówek. Są one specyficzne, konstruowane tak, by za dużo nie zrobić uniwersalnymi przyrządami. Najlepszy do nich jest CLIP. Nie wiem, czy stosują go a stacjach autoryzowanych, ale znam gościa, który w takiej stacji pracuje, a w domu używa CLIPa. On potwierdza, że takie wszystkomające testery w Renówkach często się nie sprawdzają. Czy masz jakąś wiedzę w tym temacie?

  5. Szukam czegoś głównie do diagnostyki klimatyzacji i myślałem nad Autel mx808 ale zastanawiam się czy nie będą to pieniądze wydane w błoto bo więcej nim bym nie działał. Czy mógłbyś pokazać jak wygląda diagnostyka klimatyzacji?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!