Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ruda E39 ma wyciek oleju z bagażnika. Dzień w którym nie chce się pracować. Przegląd w F25.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siemanosaczyska!
Zawsze chciałem mieć zdjęcie z Hołkiem.
W dzisiejszym odcinku ciąg dalszy rudej i wyciek oleju z bagażnika. Wymiana filtrów i klocków w F25. Trochę wspomnień z dzieciństwa. Smrodzilla Firefuks. Czy też masz czasem taki dzień w którym nie chce Ci się kompletnie nic robić? To był właśnie ten dzień.
Zdro!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

———————————————————————————-

TELEFON DO WARSZTATU AUTO-BACHUS
515-33-28-48

SKLEP I FORUM (bluzy, gadżety reklamowe, zestawy do przerobienia odmy)
www.autobachus.pl

FIRMY GODNE POLECENIA
Twórca strony oraz forum – www.autobachus.pl
www.kamaldesign.pl

W podziękowaniu za zaangażowanie
www.brainwork.pl

PATRYK WITKOWICZ SOLACE – ODSZKODOWANIA
https://www.youtube.com/watch?v=vwYrFQscz4k&t=475s
https://www.youtube.com/watch?v=q-RSIezhv88
732-732-566

WSPARCIE – PATRONITE
https://patronite.pl/Auto-Bachus

MAM DO CIEBIE PYTANIE GDZIE MOGĘ NAPISAĆ?
https://www.facebook.com/autobachus/

GDZIE JEST TWÓJ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE?
Mój nowy kanał – Trzecia Perspektywa Świadomości
https://www.youtube.com/channel/UCc8C8ZRrYVAu-nmDM0Xir9Q

——————————————————————

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, naprawa i serwis klimatyzacji, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Ruda E39 ma wyciek oleju z bagażnika. Dzień w którym nie chce się pracować. Przegląd w F25.

 1. Jeśli chcesz dobry sprzęcik to mam coś fajnego:
  tehniks au 700sl w zestawie
  1. Wzmacniacz
  2.tuner
  3. CD
  4. 2x tape
  Cały zestaw posiada papiery z ostatniego serwisu oraz czyszczenia wraz z paragonami i opisem co było zrobione( wymienione bądź naprawione )

 2. Hej jestem właśnie za granicą i spaliła mi się żarówka światła mijania w e61 i chciałbym wiedzieć czy Osram Xenonlamp Original – D1s Autolamp będzie pasować czy tam idzie coś innego?

 3. U Pana Boga przed piecem Kamilu… szkoda że takich luźnych dni w warsztacie jest mało… na ogół spina, gonienie terminów i użeranie się z klientami co o mechanice pojęcia nie mają… właśnie to zabija pasje, także dbaj Kamilo o taką luźną atmosferę w warsztacie jaką prezentujesz w materiałach… taki warsztat nigdy nie zginie… pozdro dla całej Ekipy Auto-Bachus

 4. Witam ostatnio kupiłem obd żeby sprawdzić sobie jakie mam błey do podłączeniu do audi a6 c5 nie chce mi się połączyć a w innym aucie od razu co może być przyczyną że tylko w 1 aucie się nie udało

 5. Siemka Kamil. No tak, rajdowa Impreza GC Hołka robiła i robi robote nawet teraz na Rajdzie Barbórka 🙂 Świetne wozy. Daj znać kiedy znajdziesz czas to przyjade Imprezą, tyle że z motorem EJ257 do Ciebie na luźne pogaduchy (o zaletach i minusach plejad) i będziesz miał okazje przejechać się i ocenić czy to dla Ciebie 🙂 Pozdro!

 6. Zdarzyło się kiedyś że samochód nie miał mocy lub źle pracował ze względu na inne paliwo? Chodzi mi o samochody sprowadzane z USA gdzie benzyna jest max 91. I zastanawiam się czy ma to jakieś znaczenie..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!