Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ruda Niemka i dwa kieliszki | wzmacniamy kielichy w BMW e36

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Weźmy się za wzmocnienie budy a dokładniej kielicha w e36 trochę roboty jest ale to nic ważny efekt końcowy. 🙂
—————————
*Instagram:
https://instagram.com/driftzonemedia
https://www.instagram.com/fastlinegarage/
*Facebook:
https://www.facebook.com/DriftZoneMedia/
https://www.facebook.com/Fastline.Garage.Polska/

——Chcesz wesprzeć nasz kanał ?——
*CupSel
http://dzmsklep.cupsell.pl/

*Pay Pal
https://paypal.me/pools/c/8bg0u9O1JV

*Naklejki
DM na insta / facebooku
——————————
Muzyka/Music :

toj – midnight
https://youtu.be/2LrdQgPv3L4
toj:
https://soundcloud.com/tojjj
https://tojjj.bandcamp.com/releases

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Ruda Niemka i dwa kieliszki | wzmacniamy kielichy w BMW e36

  1. Na przyszłość;)
    Blaszki wstawki wiecej polap przed łapaniem dogniataj bo nigdy nie doklepiesz tak… Zawsze jak dociśniesz sparka mniejsza. 2 za duzo ciągiem spawasz. Wiecej połapać i ciągiem z przerwami z każdej strony.

    3. Bd cięcie maski pod te wzmocnienia 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!