Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Samochód Marzeń – kup i zrób – BMW E28

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Po raz kolejny musieliśmy poprosić o pomoc zaprzyjaźnionego tapicera – fotele w aucie najlepsze lata zdecydowanie miały już za sobą. Sporo do zrobienia było w układzie hamulcowym – wymienione zostały wszystkie klocki hamulcowe oraz tarcze, a także szczęki i linki hamulca ręcznego. To właśnie układ hamulcowy pochłonął największą część budżetu. Jeśli chodzi o kwestie wizualne, do odnowienia poszły felgi, które przy okazji odzyskały oryginalny kolor. Zajęliśmy się także maską BMW, która wymagała ponownego lakierowania. Łącznie koszt części i prac nad E28 pochłonął prawie 8000 zł, ale zdecydowanie było warto!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

12 thoughts on “Samochód Marzeń – kup i zrób – BMW E28

  1. Kiedyś byłem fanem marki
    A dziś … no cóż…
    Prawdziwe premium, samochody dla naprawdę bogatych.
    Dlatego właśnie, aby chronić swój rynek, łUnia wprowadza tyle ograniczeń, żeby nie przegrywać w konkurencji z Azjatami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!