Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Scania 124L której wystarczyło -14 stopni w nocy aby ją unieruchomić. To była zaskakująca awaria :)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

47 thoughts on “Scania 124L której wystarczyło -14 stopni w nocy aby ją unieruchomić. To była zaskakująca awaria :)

  1. Jak masz awerię wciśnij 1 jak chcesz teleporady to rozłącz się i skontaktuj sie ze swoim lekarzem lub farmauceutą jak chcesz popierniczyć to wciśnij czerwoną słuchawkę i czekaj na połączenie hahahahhahahahaha.

  2. Przy odkręcaniu osuszacza czy to nakręcany, czy komorowy jak w Volvo FH4 zakładaj okulary… Zawsze dmuchnie piachem i czasem niestety w oczy 🙁 Następnym razem powarczcie w miejscu chwilę dłużej zanim odjedzie na testy… Miałbyś go w zatoczce, a nie na ulicy co znacznie wpływa na bezpieczeństwo 🙂

  3. Ale się w chujowym miejscu ta scania rozkraczyła. Dziwne te układy hamulcowe w ciężarówkach. Coś zamarznie w jakimś wężu i ciśnienie cały czas trzyma i nigdzie człowiek nie pojedzie.

  4. Nie jestem kierowcą ciężarówki a program oglądam bo jest ciekawie prowadzony przez fachowca. Co do dzwonienia po pijaku : za czasów szczenięcej młodości zdarzyło mi się parę razy dzwonić po do dziewczyn które mi się podobały – jest to przeciwskuteczne a jak jeszcze kiedyś obejrzałem taki spektakl w wykonaniu pijanego kolegi. ! Nie czyńcie tego bo się ośmieszacie !!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!