Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Scania R XPI 440 demontaż silnika w warunkach polowych… Tym razem upał solidnie utrudniał zadanie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

26 thoughts on “Scania R XPI 440 demontaż silnika w warunkach polowych… Tym razem upał solidnie utrudniał zadanie!

  1. Mniej więcej to fucha jak ta lalunia , lata 70 ubiegłego wieku pracowałem w zakładzie gdzie całą produkcje dostarczaliśmy własnym transportem załoga nieduża około 1500 ludków w większości panie bo to zakład "szmaciany" powstały już w 1945 początkowo szyto koszule dla armii , jak zacząłem pracę w 1963 to już była zmiana profilu i szyto męskie garnitury , wadzunie i partyjne i zjednoczenia /o taka czapa nad zakładami , która miała pomagać a stała się dyrygująco – nadzorczą /przydzieliła wspaniałomyślnie załodze dla celów socjalnych "oczywizda" autokar marki "san" H 25 ale auteczko zaczęło się rozłazić po iluś latach eksploatacji i sumptem ludzi z zakładu załatwili z PKS wyeksploatowanego "jelcza RTO-706" remont w Lublinie ale remonty jak to remonty w latach gierkowskich , brak części , niechlujność przy wykonywanych pracach , i po krótkiej eksploatacji rozleciała się tarcza sprzęgła , była w zasięgu baza remontowa MPK która oprócz ikarusów miała i skody ale odmówili wykonania remontu . I byłem zmuszony sam jako szofer mechanik wyszarpać motorek razem ze skrzyneczką , w Raciborzu w starej lokomotywowni była hurtownia z częściami z czeskosloweńska i udało mi się załatwić kompletne sprzęgło /za jakieś ubrania z przeceny / w tym czasie części czy co kolwiek się nie kupowało a załatwiało . Nie miałem ani "dziadka ani miśka " do pomocy ale miałem szczery zapał pomysłowość i sporadycznie jakiegoś "wolnego" szofera a i wymusiłem na kerownictwie dowolność w czasie wykonywania w/w zadania udało się i był eksploatowany do momentu zakupu w słupskiej "Kapenie" berlieta PR110 po kapitalce . Pozdrawiam "bratnie dusze"

  2. Wlewa mi sie olej do komory spalania 2.8hdi boxer 126koniMech.co może byc przyczyną?Turbo i odpowietrzanie skrzyni korbowej nowe i na dodatek odpiolem czy to pomoze i nie pomoglo.oleju tak duzo wlewa sie ze dochodzi do samozaplonu silnik nie gasnie pomimo wylaczenia kluczyka musze go biegiem gasic bo by sie rozleciał……???????

  3. przecieram oczy ze zdumienia, że tak można i komuś się chce, stawiam ten filmik na równi z tym jak araby w swoich sukienkach regenerują akumulatory.
    Panowie szkoda zdrowia, zainwestujcie w sprzęt.

  4. 38:21 "jesteśmy wykończeni, wymordowani, klucze parzyły w ręce" – i buch szluga w płuco… Szacun… jak ja bym się zaciągnął na 40 stopniowym upale, to by mnie sekundę później zbierali z ziemi z zaheftanym t-shirtem. To są jednak mocarze ci goście, szacun…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!