Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Serwis podstawowy kugoo M4 w Warszawie

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Nasz Sklep https://www.elektryczniwarszawa.pl

Facebook Elektryczni Warszawa https://www.facebook.com/groups/772173190207567
Grupa Kugoo https://www.facebook.com/groups/256070678837820

Email do kontaktu z Nami figaro.emiled@gmail.com

Nasze Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/FigaroEmiled

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

16 thoughts on “Serwis podstawowy kugoo M4 w Warszawie

 1. Miał ktoś taki problem? – Po włączeniu świateł zaczyna wyświetlać błąd 007 i przerywa pracę silnika mimo przycisnętego gazu na maxa. Po chwili znowu łapie i jedzie kilka sekund i znowu przerwa?? 🙁

 2. Witam typowe pytanie czy w ramach serwisu wulkanizujecie tylne koło,
  Nie mam żadnych części
  Czy zrobicie coś takiego i ile kosztuje?
  Spoko filmy jestem pozytywnie wkrecony A mam już 45 wiosen ,tak trzymać pozdrawiam i dzięki

 3. Mam problem z luzem mocowania siodełka do hulajnogi. Przykręciłem śruby mocno ale podczas jazdy jakby kilka zwojów puszcza i lata. Przykręcenie ponowne nic nie daje i nie jestem w stanie dokręcić do końca tak jakby gwint nie trzymał.

 4. Jakby Pan miał lewy hamulec, żeby go wymienić to będę pierwszą klientką 😉
  Ewentualnie jeszcze proponuję dodać usługę zwiększenia pojemności baterii, bo nie oszukujmy się bateria w tej hulajnodze nie ma jakiegoś super zasięgu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!