Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Serwis samochodowy Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zapraszamy Państwa w podróż po naszym serwisie, tym razem uchylamy kulisy naszego aktywnego przyjęcia, czyli miejsca pierwszych oględzin samochodu, przez naszego doradcę.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

3 thoughts on “Serwis samochodowy Mercedes-Benz Grupa Wróbel

  1. Nie wiem jak jest w innych krajach ale w Polsce to banda naciągaczy, dzisiaj wróciłem z serwisu Mercedesa w Rudzie Śląskiej byłem umówiony i opisałem problem nadmierne spalanie, trzymali mnie 4 godziny po czym oznajmili mi że właściwie wszystkie parametry są ok tylko sona lambda nieznacznie po za zakresem, szybki test komputerowy i cztery stówy nie moje. Z rozmowy z mechanikiem wywnioskowałem że nawet nie podniósł maski silnika. Jeżeli chcecie fundować właścicielowi wczasy na Barbadosie wraz z rodziną to wasza sprawa ale ja serdecznie odradzam wizytę w tym serwisie.

  2. Hallo Mercedes!!!! To ma być aktywne przyjęcie ??? Od kiedy to właściciel pojazdu może przebywać na hali serwisowej. Proszę zapoznać się z przepisami BHP.

    Dziś już są nowsze metody aktywnego przyjęcie samochodu. Dziś już są video aktywne przyjęcia pojazdu. Klient zostawia samochód i film z przyjęcie pojazdu na serwis oraz film z naprawy wysyła się emaile do właściciela samochodu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!