Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Serwisowanie motocykla w PRL. SHL 125

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689https://retro2oo.com
http://veteran.com.pl
https://www.facebook.com/retro2oo/
retro2oo.com veteran.com.pl
#retro2oo

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

26 thoughts on “Serwisowanie motocykla w PRL. SHL 125

  1. Mój kochany tata , swój pierwszy motocykl marki SHL 175 kupił w 1962 w Warszawie . Będąc zaopatrzeniowcem , dużo jeździł po Polsce (odłożone pieniądze woził zawsze ze sobą) , no i poszczęściło mu się będąc na delegacji w Warszawie , miał szczęście no i kupił …
    Pozdrawiam 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

  2. Pamietam jak sasiedzi na blokach remontowali te gowniane motury,grzebali dwa tygodnie zeby sie przejechac pol godziny i znowu do remontu.dramat.syf i bida.wiecznie upierdolone rece i gacie.a my cyk w nowiutkie auto i ogien.dobrze ze czas zaoral te wynalazki peerrelu.wsko wfmko polonezie kredensie gin w pizdu na zawsze,amen.

  3. a u mnie w MZ ES 125/1 świeca sucha, cokolwiek bym nie robił..! dysze drożne, 3 rózne gaźniki założone, króciec ssący dokręcony, uszczelka pod cylindrem wymieniona, pierścienie tłokowe całe, przylgnie na cylindrze i na głowicy dla pewności splanowane na płycie traserskiej. Mimo tego na świecy sucho jak w mordzie w upalny dzień.. ¯_(ツ)_/¯

Dodaj komentarz

Zadzwoń!