Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Skaner diagnostyczny, który wybrać? Delphi DS150e

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Cześć witajcie w kolejnym odcinku na kanale Majster Szef TV
Dziś pokażę wam skaner diagnostyczny Delphi DS 150e
Zachęcam do zostawienia łapki w górę pod filmikiem oraz do kliknięcia przycisku Subskrybuj, za co z góry bardzo dziękuję.👍

Gdzie kupić💰
🌍Chiny
https://a.aliexpress.com/_B08nMC
https://user.gearbest.com

🌍Polska
https://allegro.pl/
https://www.olx.pl/

🎼Muzyka w tle
https://www.youtube.com/watch?v=Tv6WImqSuxA
https://www.youtube.com/watch?v=JzA1uaowqNU

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

43 thoughts on “Skaner diagnostyczny, który wybrać? Delphi DS150e

  1. Dzięki za dobrze przedstawiony opis całego urządzenia, jakbyś mógł to sprawdź mi czy jest tam Citroen C5 1.0 HDI 2005r., Lancia Phedra 2.0 16V benzyna 100kw, Renault Megane 1.6 16V benzyna 2001r. Ford Fiesta 2011. 1,2 benzyna. Z góry dziękuje

  2. Chce kupić takie ustrojstwo, chce nim zdiagnozować vw t 5 i Mercedes ml . Czy wszystkie auta mają takie same wejście na komputer? Czy jest jakaś opcja żeby miec w telefonie program i przez bluetooth się laczyc?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!