Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Stłuczka na parkingu podczas pauzy ! W takiej sytuacji Mobilny Serwis Tir jest niezastąpiony .

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

37 thoughts on “Stłuczka na parkingu podczas pauzy ! W takiej sytuacji Mobilny Serwis Tir jest niezastąpiony .

 1. Przy tego typu naprawach mógłbyś pokazywać to samo przed i po naprawie aby była widać jakość usługi. Do tego ile zajęło to roboczogodzin i ile czasu klient musiał czekać na naprawę. Piszę to dlatego, że za jakiś czas znajdą się pseudo Mobilne Serwisy TIR, które naoglądają się Youtuba i będą świadczyć usługi wiadomo jakie i za połowę ceny.

 2. To dziwne, że policja nie zabrała dowodu z naczepy. Znam przypadek, gdy zabrali dowód po stłuczce, bo uszkodzony był migacz i szkło reflektora. Najwyraźniej uznaniowe są te ich przepisy.

 3. i ten chłop co stoi i patrzy non stop z rękami w kieszeni pewnie pan Janusz , panie Janusz proszę tak nie robić bo to nie ładnie albo chociaż proszę sobie stanąć tak żeby nie przeszkadzać , chłopaki są kurturarne to nie upominali ale ja wiem i każdy wie co mówili w głowie , albo ja po prostu czytam w myślach w przeszłości 🙂 , pozdrawiam nadrabiam zaległości bo nie miałem jakiś czas jak oglądać

 4. Cześć.
  Nietypowa naprawa wg mnie, ale fajna. Trochę mechaniki, trochę elektryki.
  Współczuję kierowcy winowajcy i ofierze. Taka szkoda to nic przyjemnego.
  Drabinka mogła nie chcieć nawet drgnąć, bo pewnie solidnie zardzewiała w środku.
  Fajne rozwiązanie z lampami ledowymi jako dodatkowe cofania(nic nowego) i dodatkowe robocze.

  Pozdrawiam całą ekipę 🙂

 5. Panowie, przydałby mi się odcinek porównujący opalarki. Chcę sobie kupić, do użytku domowego, czasem przy aucie, ale nie wiem czy kupować za 500zł, czy za 300zł, czy za 50zł. Chcę kupić raz i mieć spokój na lata z niezawodnym narzędziem. Potrzebuję dość płynną regulację temperatury, nie 2 przyciski, 1szy 70*C, 2gi 200*C(przykładowo).

 6. Tak patrze i patrze i dalej patrze i nie widzę żadnej puszki żadnego spraja ani kropli farby czy chociaż podkładu żeby to zabezpieczyć te świeżo wiercone otwory przed korozją ,eja co się dzieje ,czy tego nie ma poprostu na filmie ,jest grzebania nawet przy takiej niby prostej belce,świetnie wyszło

 7. Drodzy fachmajstry z tego zacnego kanału proszę wstawiać więcej filmów bo super się was ogląda choć nieraz po 4 razy ale tylko z jednym likem niestety . Nie posiadam tv bo po co więc kanał mistrzów napraw jest na pierwszym miejscu . Dużo różnych tematów choć nawet zakup sprzętu narzędzi tez się super oglada ekipa super oby jak najdłużej. Oglądałbym nawet nagranie awaryjnego tankowania autka ciezarowego przy drodze w waszym wykonaniu chociaż mechanikiem jako taki nie jestem pozdrawiam wasz stały widz. Hej

Dodaj komentarz

Zadzwoń!