Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Szkoła Druciarstwa Fiat Seicento Awaria Wycieraczek Naprawa Cyk Fuch Wazzup :)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siemaneczko a dziś naprawiamy wycieraczki w seicento po Majstrowemu. Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

33 thoughts on “Szkoła Druciarstwa Fiat Seicento Awaria Wycieraczek Naprawa Cyk Fuch Wazzup :)

  1. Ja jechałem i używałem wycieraczek w sejkolu to normalnie mi silniczek wybuchł z wycieraczek i tak jebało że jechałem z głową wystawiona przez okno prawie 😅 ale hit bo śmierdziało jak spalony sernik

  2. Panie Majster tak apropos tych kół – patentem stosowanym jeszcze za czasów komuny było wlewanie mleka (około 50ml) w celu "czasowego" uszczelnienia kół. Ja nic nie sugeruje, ale pomysł zostawiam Tobie 🙂

  3. Majster czemu córka na letnich… kurdę no nie chce się wtrącać ale nie zalezy Ci na bezpieczeństwie córki, stary szrot, letnie opony.. ja bym dzieciaka nie wpuścił do takiego szrota.

  4. Lo kurła mobil w seicento no i będzie się burzyć ten płyn jak coś. Majster weź zrób zbiórkę na podnosnik dwukolumnowy będzie się lepiej drutować 😂.
    Żeby poodtłuszczać i bez problemu czyścić olej płyn itd to kup sobie zmywacz do tarcz hamulcowych tylko nie taki w sprayu tylko jakąś banieczke i psikacz zwykły. Pozdrawiam 👋

Dodaj komentarz

Zadzwoń!