Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Tanie Webasto Z Chin – Montaż W Aucie i Pierwsze Spostrzeżenia,

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Test Spalania Webasto – https://www.youtube.com/watch?v=Xs7XDlew1l4&t=136s

— Sklep Kreatora ————— http://Kreator.Click
— Kreatywny Vlog—————- https://www.youtube.com/c/KreatywnyVlog
— Pani Kreator —————– https://www.youtube.com/channel/UCFZevf0MrenVmV2WvRUjFxw
— Jeœli Chcesz Wesprzeć Kanał — https://patronite.pl/Kreator
— Regeneracja Baterii —- Regeneracja.Baterii.Liion@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/szymon.fryzlewicz

— FaceBook ———————-https://www.facebook.com/Kreatorek
— Grupa Wsparcia Kreatowisko — https://www.facebook.com/groups/kreatowisko
— Instagram ——————– https://www.instagram.com/kreator_youtube/

Szukasz Solidnych I Tanich Ogniw ? — http://baterie18650.pl

Jak cos nie wejdzie na maila to wejdzie tutaj 🙂

Paczkomat LEG01L
Mail – Kreatorek.tube@gmail.com
tel. 570 189 348

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

46 thoughts on “Tanie Webasto Z Chin – Montaż W Aucie i Pierwsze Spostrzeżenia,

 1. Wedlug mnie to urzadzenie stanowczo zbyt wydajne jak na ogrzewanie tak malej powierzchni, powinienes zastosowac zwykle webasto (tez Chinczyk) ale bez tej obudowy, bo ta to faktycznie do ogrzewania garazu albo malej hali. Wlot powietrza potrzebnego do spalania tez musi byc wyprowadzony na zewnatrz bo inaczej korzysta z zasobu wnetrza pojazdu i nie bedziesz mial czym oddychac w krotkim czasie. Poza tym spoko material.

 2. – Dobrze, że się sąsiedzi nie zlecieli podjarani, że się auto pali 😀 ..
  – Ja bym to jednak pierwsze odpalanie robił na polu – poza autem 😉 …

 3. Witam.
  Z tą zmiana z Hz na Celsjusze potwierdzam.
  Dodam tylko, że jeśli urządzenie jest ustawione w Hercach to pracuje ono w trybie manualnym i pompka będzie pracowała cały czas w tym samym tempie, więc temperatura w ogrzewanej przestrzeni (pomieszczeniu) będzie cały czas wzrastała i musisz ją ręcznie regulować zmniejszając lub zwiększając ilość Hz.
  Natomiast jeśli urządzenie przestawisz na Celsjusze to "webasto" będzie pracowało w trybie automatycznym. Odczytując temperaturę powietrza w pomieszczeniu i uwzględniając ustawioną teperature, po jej osiągnięciu automatycznie zmniejszy pobieranie paliwa i obroty. Ajak temperatura otoczenia spadnie to zacznie mocniej grzać.

 4. Zastanawia mnie, że skoro wiesz, że Webasto jak i Eberspacher to firmy, to po co cały czas nazywasz ogrzewanie postojowe jako webasto. Jak ktoś zna pojęcie Adidasy, to przecież mimo to nie będzie w kółko powtarzał "adidasy" opisując jakieś buty sportowe.. po co powielać błędy.. ogrzewanie postojowe, piec, ogrzewanie, ogrzewanie na diesla.

 5. dolot powietrza na zewnątrz ponieważ on też jest strasznie głośny, ten chińczyk ma te same zabezpieczenia co oryginał, pamiętaj że nagle wyłączenie rozgrzanego pieca może go uszkodzić więc zawsze musi się ostudzic, mam takich kilka jak coś to pytaj

 6. Nie wiem czy ktoś już to pisał, ale nie można tych urządzeń pozbawiać prądu w trakcie pracy, bo dmuchawa musi go ostudzić po wygaszeniu, bo ten palnik jest z cienkiej blachy i obok masz zbiornik z paliwem więc bąbka gotowa….

 7. Nie mam żadnych doświadczeń kamperowych i webastowych. Ale… Powiedzcie mi jaki sens mają tego typu urządzenia?. Spaliny okrutnie śmierdzą i nie sztuka wyprowadzić je na zewnątrz bo smrodzisz sąsiadowi na kempingu z rana. Hałas. Ogromny pobór prądu. Tymczasem LPG jest pod ciśnieniem, spaliny zupełnie inne. Promiennik katalityczny pracuje cicho. Rozmiary butli dowolne. Same zalety gazu a dewasto na LPG chyba nie istnieje?

 8. "Przelałeś" go na początku tym odpowietrzaniem. Jak pompka zassie paliwo, delikatnie zmienia się jej dźwięk na nieco bardziej "miękki". Po tym już należy przerwać odpowietrzanie. Tak dostał dużą dawkę paliwa do palnika, dlatego przy pierwszych odpaleniach za duże było zadymienie komory spalania i przerywał sobie odpalanie i włączał odpowietrzanie. Stąd tak kopcił.
  A podsumowując. Chińczyk wszystko skopiuje i znajdzie do tego szersze zastosowanie. Pozdr.

 9. UWAGA!!! duzo niebezpiecznych błedow !!! najwazniejszy to nie wypuścileś rurki obok wydechu na zewnatrz i bedzie ci wysysać tlen z kabiny i sie udusisz ,drugi blad uwazaj z wydechem goracych spalin blisko wlewu , lub innych odpowietrznikow zbiornika bezyny lub gazu , puść wydech ogrzewacza rurkami do samego tyłu samochodu tak jak wydech z silnika , nie mozesz montować innych wlacznikow odcinajacych prad bo urzadzenie musi sie schlodzić , u mnie urzywam baterie do oświetlenia awaryjnego i zostawiam wlaczone ,wytrzymuje trzy dni… mankamentem zasadniczym jest problem nastawienia termostatu na temperature dobra do spania

 10. Cześć dzięki za podlinkowanie mojego filmu. A tak na marginesie kiedyś robiliśmy razem współpracę z testem wierteł niebede pisał jakiej firmy bo już tam nie pracuje ale trochę się znamy. Świat jest mały 🙂 Pozdrawiam

 11. Truma combi ma fajną osłonę odprowadzenia spalin na ścianę ale jest dość droga.
  Obejrzyj też to od 5:20 min, panel trochę inny ale może Ci się to przyda.
  https://youtu.be/d46b4rPtLM4
  Nie wyłączaj nigdy ogrzewacza poprzez odłączenie zasilania, chińczyk musi najpierw odciąć sobie paliwo i pochodzić trochę żeby się schłodził 😉

 12. obie cienkie "rurki" powinny iść na zewnątrz – bo to jest wtedy "odpowiednik zamkniętej komory spalania" w kotle domowym, jeśli zassanie powietrza do komory spalania zostawisz w busie – to będzie się wytwarzało "podciśnienie" i nieszczelnościami będzie Ci zasysało "zimne powietrze z dworu"

Dodaj komentarz

Zadzwoń!