Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ten elektryk Mercedesa ma zasięg 1000 kilometrów!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Podoba Ci się ten film? W takim razie subskrybuj carwow Polska i uderz w ikonkę dzwoneczka, aby dostać powiadomienie przy kolejnym naszym filmie!
…………………………………………………….
Oto zupełnie nowy Mercedes EQXX i jest to jeden z najbardziej ekstremalnych samochodów elektrycznych, jakie kiedykolwiek powstały!

Więc co jest takiego wyjątkowego w tym samochodzie? Cóż, po pierwsze, to czterodrzwiowe coupe wygląda zupełnie inaczej niż jakikolwiek Mercedes wyprodukowany do tej pory. Jest krótsze i niższe od Klasy C! Jest to również samochód o naprawdę długim ogonie (spójrzcie tylko na ten tył!), a nawet wyposażony w regulowany tylny dyfuzor.

Jednak, choć wygląda na to, że będzie szybki, nie spodziewajcie się, że w najbliższym czasie pobije jakiekolwiek rekordy osiągów EV. Mercedes skupił się raczej na wydajności niż na mocy, więc EQXX wyposażony jest w silnik o mocy zaledwie 204 KM!

Skupienie się na wydajności oznacza jednak, że EQXX będzie miał zasięg ponad 620 mil – o 215 mil więcej niż Tesla Model S.

To jednak nie jedyna przełomowa cecha modelu EQXX. Po wejściu do środka czeka na nas w pełni wegańskie wnętrze wraz z ekranem informacyjno-rozrywkowym o pełnej szerokości 8k – jak dotąd największy ekran w Mercedesie!

Jak myślicie – czy EQXX jest najlepszym samochodem elektrycznym, jaki kiedykolwiek widzieliście? Daj nam znać w komentarzach!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Ten elektryk Mercedesa ma zasięg 1000 kilometrów!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!