Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Test Instalacji w Samochodzie |Pożar|Zwarcie| CZ12 Jutro CZ2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witajcie Jutro pokażę jak ważną role odgrywają bezpieczniki w samochodzie oczywiście sam się przekonam jak pali się instalacja test będzie ciekawy 🙂 sam jestem ciekawy efektu wiadomo piątek 🙂 Pozdro

Plan :
1.Wymienić bezpieczniki na najmocniejsze
2.Zrobić Zwarcie drutem
3.Czekać co zacznie się palić
4.Ewentualnie być gotowym do gaszenia
5.Uciekać i zostawić niech się spali 🙂 (żart)
6.NIE RÓBCIE TEGO NA WŁASNĄ RĘKĘ LUB NAWET Z PODSTAWOWYM POJĘCIEM….
7.CZEŚĆ FILMU DRUGA BĘDZIE JUTRO 🙂 SAM JESTEM CIEKAWY EFEKTU UŻYJE KAMERY 🙂 DO NAGRYWANIA 🙂

ZARAZ DOBIJE NAS 800 OSÓB jak na wiejskiego mechanika to jest dobrze 🙂

A na końcu w sobotę będzie bonus zmostkujemy klepy na aku i zobaczymy co się stanie 🙂

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

3 thoughts on “Test Instalacji w Samochodzie |Pożar|Zwarcie| CZ12 Jutro CZ2

Dodaj komentarz

Zadzwoń!