Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Test ściereczek do renowacji reflektorów! #101_Gadżetów

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o godz. 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-8,S04E08,217405 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

39 thoughts on “Test ściereczek do renowacji reflektorów! #101_Gadżetów

  1. Nie wiem ,nie sprawdzałem osobiście, może działa, może nie ALE skoro wystarczy 30 sekund aby wyczyścić jeden reflektor to po co były robione cięcia w trakcie nagrywania ? Druga sprawa to czy nie powinno się tego robić w rękawiczkach ?

  2. Te chusteczki faktycznie działają cuda, jednak w niektórych sytuacjach pomoc specjalistów jest nieodzowna. Moje lampy wymagają raczej pełnej diagnostyki i pozostanie mi wysłanie ich do AutoGamma. Zna ktoś może ten serwis samochodowy?

  3. Sam sprawdziłem ten sam producent, te same ściereczki i efekt słaby. Po pierwsze lampy jakieś jakby klejące cały czas, po drugie niewielka poprawa, a po trzecie warstwa ochronna zaczęła schodzić po tygodniu. Nie polecam

  4. Cześć poszukuje tych ściereczek na wszystkich portalach sprzedażowych i nie mogę ich znaleźć. Jest sporo innych producentów w różnych cenach, a mi zależało na czymś zbliżonym cenowo do tych. Czy ktoś kto już je zamawiał mógłby napisać pod moim komentarzem nazwę firmy albo link to strony gdzie można kupić takie ściereczki?

  5. Szczerze, nie wierzyłem że to zadziała. Naprawdę fajny sposób. Może się kiedyś skuszę.
    Na razie wystarcza mi zestaw wkrętarka + pasta polerska z filcem. Na 1 lampę schodzi 1-2 minuty, potem zmycie pasty i wypolerowanie klosza suchą szmatką. Pomijając wkrętarkę koszt zakupu podobny, ale ten sam filc wytrzymał już 3 polerki 🙂 Papierem ściernym to nie robota – styrałem się, a klosze miały mikro ryski

Dodaj komentarz

Zadzwoń!