Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

TOP10: Najlepsze diesle – mało palą i prawie się nie psują

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Silniki diesla znane są ze swojej niezawodności. Nie wszystkie jednostki są jednak warte uwagi. Oto nasza lista najlepszych ropniaków.

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/
https://www.autocentrum.pl/dopasuj-auto/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

#AutoCentrum #diesel #toplista

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “TOP10: Najlepsze diesle – mało palą i prawie się nie psują

 1. 1,5 dci renault skrzywdziłeś. Owszem pierwszy wypust nie był zbyt udany, ale od 2006-2007 roku jest super- jeżeli wymieniasz olej co 10-15 tys km a nie jak producent zaleca co 30 tys. Silniki do miasta i krótkie trasy. Zużycie paliwa i kultura pracy to ich wielki plus.

 2. Zdecydowanie 1.6 HDI oraz 1.6 TDi to są lepsze silniki od 1,5 dCi! Jeden i drugi jest ciekawy. Chociaż 1.6 TDI jest śmiesznie tani w naprawach i bezkarnie można poprawić w nim znacząco osiągi. Silnik Hondy spokojnie może zastąpić w zestawieniu silnik Volvo. Brakuje też HDi – TDCI 2.2 – jest lepszy niż 2.0 HDi ale mało popularny.

 3. O nie, Łobodziński na Autoctrum? Świat się kończy. Jakaś łapanka była? Ten gość nie rozumie jak działa świat! Motoryzacja to dla niego zbyt skomplikowany temat! Przekonywał na Autokulcie, że Arinera to prawdziwy samochód i lada chwila pojawi się w salonach 😀

 4. A po co robić rozrząd w 3.0tdi? Nigdy nie robiłem jeżdżę do 300 tys i sprzedaje przed 400 nie ma takiej potrzeby kolego! Jedynie podkładki pod wtryski przy 200 robisz i tyle . Najmniej waryny CCWA 176kw tylko takie szły do Porsche jak wiesz co kupić nie musi być drogo.

 5. Kolego 1.5 dci to totalny szrot…. a co do alfy i fiata to skrzynia od GM padło jakich mało powiedz coś o skrzyni c635 lub o f40 ……Saab po romansie z GM upadł… Fiat dał im swoje silniki a GM je ulepszyło ta że zawsze jtdm bedzie lepsze od cdti bo opel przekombinował…Ogólnie nie wiem czy znasz historię diesla ale to Fiat był prekursorem silników zasilanym w systemie common rail VW był wtedy w ciemnej D…pie zresztą cały czas są dziekuję pozdrawiam

 6. Redaktor ma wiedzę żadna apropo silników. Może poza 2 tu wymienionymi. Otóż 2.0 HDi tak ale te pierwsza generacja. Te z 16 zaworowa głowica to szmelc!
  Wyjaśnię po krotce dlaczego.
  1. Ma poj… układ wtryskowy. Bardzo łatwy do zapowietrzenia.
  2. Posiada nieregenerowalne wtryskiwacze. Komplet oryginałów od 3,5 tys.
  3. Często wycieka olej spod kolektora ssącego, nieszczelna odma przez co olej wali do dolotu.
  Aby usunąć tą usterkę również zdani jesteśmy na nowy oryginał ponieważ nie ma nawet uszczelki do tego badziewia.
  Itd itd itd…
  Ostrzegam tylko z własnej autopsji

Dodaj komentarz

Zadzwoń!