Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Transport z Chin. Ciężarówką szybciej niż statkiem?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dowiedz się więcej o ofercie Omegi Pilzno: https://omega-pilzno.com.pl/

Podobał Ci się odcinek? Zasubskrybuj kanał: http://bit.ly/cpluseyt

Przydatne linki:
Adrian – kierowca Omegi:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC9xaNIzZ3b-ErBgtrXEcWSQ
Facebook – https://www.facebook.com/SzoferWladyslaw

Strefa kierowcy – https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/

CplusE.pl SKLEP – https://cpluse.pl/sklep/
odkurzacz – https://cpluse.pl/product/pneumatyczny-odkurzacz-samochodowy-tekson/
SmartLink – https://cpluse.pl/product/smartlink/
CplusE.pl KURSY – https://cpluse.pl/kursy/
CplusE.pl FACEBOOK – https://www.facebook.com/cplusepl
CplusE.pl INSTAGRAM – https://www.instagram.com/cpluse.pl/

Omega Pilzno uruchomiła stałe wahadła przewozu ładunków pojazdami ciężarowymi, pomiędzy Chinami a Unią Europejską i Wielką Brytanią. Za nami już pierwsze transporty towaru z Chin, co pozwoliło nam przekonać się z czym wiąże się import towarów z chin krok po kroku. Teraz jest to już stały element naszej oferty transportowej.

Podczas przejazdu otwierającego nowy kierunek, jeden z naszych kierowców zgromadził interesujące materiały filmowe, dzięki czemu mieliśmy możliwość przygotowania odcinka o transporcie drogowym z Chin.
Wyprawa do Państwa Środka to dla kierowcy wielka przygoda i wyzwanie, zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego kulisy tej wyprawy.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “Transport z Chin. Ciężarówką szybciej niż statkiem?

  1. Jest o czym mówić godzinami jednak brak totalnie naturalności . Kierowca który "recytuje" ubrany w koszule jak przedstawiciel handlowy do tego ustawiony przez kamerzystę bokiem i z rękami złożonymi jak modelka, chłopy zróbcie to w sposób normalny ,naturalny . Kanał super ale ciężko się słucha przy takiej narracji . Za dużo powtórek tych samych ujęć .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!