Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

UEC Opel Astra H Zafira B wymiana i konfiguracja

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Poradnik w którym pokazuję w jaki sposób wymienić, zalogować i skonfigurować moduł UEC w samochodach Opel Astra H oraz Zafira B

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “UEC Opel Astra H Zafira B wymiana i konfiguracja

  1. czy to wina tej skrzyneczki? u mnie dzieją się dziwne rzeczy zdarza się że nie działa wskaźnik paliwa lub obrotomierz prędkościomierz lub obrotomierz nie działa właściwie są sytuacje że potrafi zgasnąć i turbo raz działa raz nie i raz zdarzyło się że nie działał pedał gazu i to nie jest cały czas zdarza się że nawet i z tydzień wszystko działa auto to zafira B 1.9 D 2005r

  2. Poradzi coś pan? Mam Astrę H benzynę i co trochę auto gaśnie, opadają wszystkie wskaźniki jak zgaśnie nawet jeśli ciągle jeszcze się toczę rozpędzony, jak by trącił zasilanie. Wtedy próbuje odpalić i nie działa nawet rozrusznik. W sterowniku masa dziwnych błędów jakieś bzdury totalne. Wyjmę przekaźnik i włożę od zasilania i odpali i dalej chwilę jeździ. Sterownik ecu był wymieniany. Okoliczni mechanicy nie mają pojęcia co to jest. Proszę o jakaś podpowiedź bo nie daje już rady. Pozdrawiam.

  3. Witam, z jakich okolic Pan jest, mam niezdiagnozowany problem z Zafira B 1.8 2007 autko już od roku pali kiedy chce i nie mam szczęścia do fachowca wymieniony ECU i CIM i dalej mecze się z samochodem bo ani sprzedać ani jeździć. Powiedzmy że autko odpala wszytko działa jak powinno wjedzie w dziurę świeci się choinka z kontrolek traci się licznik obrotomierz komputer poklqdowy pokazuje F mrugają Abs ESP nieraz wspomaganie ale jedzie dalej dopóki go nie zgasze, jak tak zgasze tak nie odpali i nie ma znaczenia czy za godzinę czy za tydzień nie odpali. Potem mu przejdzie i albo będzie jeździł przez tydzień albo do następnego zgaszenia. Każda pomoc mile widziana. Pozdrawiam serdecznie.

  4. hello from macedonia how to extract a pin from UEC eeprom 25040 ?? And if I could write the landfill from the original UEC on the replacement PS on the CIM module I have succeeded. Greetings and have a nice day

Dodaj komentarz

Zadzwoń!