Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ursus C-360 Niedomagania po zimie i naprawa elektryki

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej w Ursusie C-360
Stacyjka, lampy, skrzynka bezpieczników, akumulator, przerywacz, alternator, wiązki.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Ursus C-360 Niedomagania po zimie i naprawa elektryki

  1. Skąd ja to znam-też kilka razy znajomym elektrykę ogarniałem. Najwięcej zabawy miałem we Władimircu kolegi-poprawiałem po domorosłym elektryku,dzięki któremu po "naprawie" przewód plusowy zwarł się z masą.Efekt-cała wiązka się stopiła,alternator dosłownie wybuchł,nawet żarówki się popaliły.Ale za to przy okazji wszystkie lampy nowe wleciały,skrzynka bezpieczników,alternator od łady i sporo kabli z metra ciętych,peszle itd.Kilkanaście lat elektryka bez awarii wytrzymała;)

  2. Te nowe instalacje to się nadają do c 330 kupowałem to kabelki o połowę cieńsze niż te stare i polski producent a tutaj tak źle nie wyglądała ta stara instalacja było trochę poprawić i by było luks😁

  3. C360. Ma wiele wad i niedociągnięć, ale jest to z pewnością traktor prosty i niezawodny.
    Po dołożeniu 4×4 w zupełności mi wystarcza. Tylko komfortu wiecej by się przydalo 🤷‍♂️

  4. Jak ludzie mogą tak zapuścić sprzęt, który używają. Rozumiem, że on pracuje ale czy ciężko go od czasu do czasu przejrzeć i zadbać trochę o niego. Wystarczy od czasu do czasu myjką ciśnieniową go opłukać i już zupełnie inaczej to wszystko wygląda.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!