Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ursus C-360 opis oraz schemat instalacji elektrycznej [światła, halogeny, prezentacja]

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dane techniczne instalacji elektrycznej

Alternator 14V 55A Moc (ze wzoru P=U*I) 770W

Rozrusznik R11a 4KM 12V

Akumulator 2x6V 160Ah połączone szeregowo

Instalacja pneumatyczna: (kG/cm2) kolor:
zielony 4,8-5,3
biały 5,3-7,9
czerwony do 4,8 i powyżej 7,9

LINK DO STRONY: https://www.facebook.com/Ursus-Polska-moc-219181318261098/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

33 thoughts on “Ursus C-360 opis oraz schemat instalacji elektrycznej [światła, halogeny, prezentacja]

 1. Ulala dawno nikogo tutaj widzę nie było ale chciałem zapytać czy podpowie mi ktoś gdzie Ursusie C360 jest czujnik świateł stopu? Czy je się włącza przyciskiem?
  Bo schemat mi mówi że przyciskiem a chciałbym coś poimprowizowqć, Będę bardzo wdzięczny za wskazówke

 2. A jak wtykne kluczyk i wcisne stop to ma świecić stop czy dopiero jak przekrece na pozycję i wcisne stop to wtedy powinien , bo na pozycji normalnie mi działa ale na 0 juz stop nie świeci

 3. Witam z racji tego iż nie bardzo orientuję się w elektromechanice mam małe pytanie może tutaj ktoś mi pomoże( fora niestety nie są tak pomocne jak myślałem ) chciał bym podłączyć dodatkową kostkę z bezpiecznikami w ciągniku ( 5 bezpieczników na sprzęty elektryczne typu kamera cofania zapalniczka i takie małe udogadniania bądź tez duperele według niektórych ) żeby nie ciągnąć do każdego z tych urządzeń kilometrów osobnych kabli zasilających z regulatora napięcia i teraz pytanie czy do kostki wystarczy podciągnąć jeden kabel o odpowiednim oporze (tak to się chyba nazywa jak pisałem jestem laikiem w tych sprawach ) i następnie użyć kostki bezpieczników jako rozdzielacza czy , no własnie czy co z tym zrobić ? przeglądałem schematy instalacji elektrycznej i fakt nie są skomplikowane ale jeśli chodzi o jakieś dodatkowe element no niestety nie ogarniam proszę o jakieś wskazówki .

 4. Witam. Ten wyłącznik masy jest podpięty pod minus czy plus? I czy nie.dałes zadnego przekaznika do lamp roboczych, tylko oryginalne bezpieczniki? Podobno wyłącznik sie może spalić.

 5. witam,
  jestem laikiem zwłaszcza w instalacji elektrycznej i mam pytanie:
  mam reflektor roboczy podłączony tak jak ty. Z racji, że jest stary i cały zardzewiały chcę go zmienić na LED. Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić. Stary podłączony był na jednym kabelku do pozycyjnych natomiast z LEDa wychodzą już dwa kable +/-.
  Gdzie mam jaki podłączyć? Czy mógłbyś opisać co do czego podpiąć?

 6. Mam pytanie, na myśli mam fragment z 9:13, powiedziałeś że wskaźnik jest do ciśnienia powietrza w sprężarce, a u mnie jest w to miejsce poprowadzony stalowy przewód z obudowy filtru oleju.Czyżbym miał źle podpięte? zaznaczam że ciśnienie jest prawidłowe (między zielonym a białym polem).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!