Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

VLOG – Pojechałem Mercedesem GL na przegląd do serwisu

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Przyszła pora na przegląd “A” w Mercedesie GL W 166 Mateusza z MWS więc zamieniliśmy się na samochody i ja pojechałem sprawdzić jak to wygląda od kuchni w serwisie Mercedesa.
__________________________________________________

Zajrzyj do mnie na sociale :

– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook
__________________________________________________

Subskrybuj kanał :

– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj
__________________________________________________

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach wspolpraca@motodoradca.tv

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “VLOG – Pojechałem Mercedesem GL na przegląd do serwisu

 1. Ja już nigdy nie pojadę do ASO MB ponieważ w Rzeszowie wlali mi 8 L oleju a nie 9 do takiego samego silnika jak w GL z filmu, widocznie nie wiedzieli.. Następnie upuścili niebezpiecznie powietrze w oponach na tylnej osi po czym ścięło opony do drutu po przejechaniu 1000km. Skasowali mnie dodatkowo 700 zł za usługę wykonana bez zgody, nie uzgadniana wcześniej stawiając mnie przed faktem dokonanym przy płatności. Natomiast w Norweskim ASO Lørenskog sprawdzając radary kąta martwego połamali wtyczki i powyrywali uszczelki także dostała się tam woda i koszt naprawy wyniósł mnie 18000 tys zł za nowe radary. Tj ASO! Nie wiem kto tam pracuje.. ale szczerze NIE POLECAM!

 2. Moim zdaniem, mocno stronniczy dokument. Dziwne żeby osoba serwisując jedna markę nie miała pojęcia. Bez obrazy dla młodego mechanika – gdzie i tak widać zaangażowanie. Proponuje znaleść i promować niezależne serwisy które rozwiązują problemy gdzie ASO załamuje ręce. Ja również polecam ASO do momentu gdzie ceny nie przekraczają granic zdrowego rozsądku. Olej czy filtry wszyscy kupują w jednej cenie. Pytanie za jaką cenę pijemy kawę.

 3. Cóż za obiektywny program. Szkoda tylko że nic nie mówisz o dziadowskich praktykach mercedesa w Polsce. Nie uznawaniu gwarancji, wydawaniu opinii mówiących że wady to cechy takich samochodów, lekceważące odzywki do klientów itd. Może gdybyś Ty kupił za swoje pieniądze "nowy złom" z logo mercedes to zmieniłbyś zdanie. Wystarczy wpisać na YT hasło "mercedes za milion problemy". Dotyczy to również samochodów użytkowych. Nowe to powinny nawiązywać do starej serii MB 1000, czyli Małych Braków 1000., a starsze vito czy sprintery to wystarczy popatrzeć jak wyglądają na tle innych takich pojazdów.

 4. Szczerze zawiodłem się n motodoradcy. Straszna pokazówka Mercedesa. Lepiej by się zajęli wyjaśnieniem sprawy niedziałającego Mercedesa za milion złotych słynnego na YouTubie. Pokazówka "profesjonalizmu" ze az bije po oczach sztucznością. A prawdziwe ich zachowanie jest pokazane właśnie w stosunku do klienta który kupił fabrycznie niedziałającego Mercedesa za milion złotych.

 5. Film dla ludzi którzy chcą się przemieszczać z punktu a do punktu b
  I mechanik wymienia olej
  Kolego sa usterki które nie są widoczne na komputerze
  Jezeli tak sie zachwycasz to musze cie rozczarować ze 4 duze servisy w Londynie nie umialy naprawic mojego merca
  Nic sie nie zminilo musisz czuc auto a nie wierzyć ze kompurer i aso rozwiąże twoje problemy
  Na marginesie kupilem żonie Nissana leafta elektryka 4 lata tylko linka ręcznego do wymiany
  Merc cls non stop problemy

 6. U mnie wczoraj serwis mojego Mercedesa C63s z 2018 roku trwał ok 5 godzin…. Po za wymianą wszystkich płynów jak i oleju plus filtra zleciłem także podpięcie pod komputer, aby sprawdzić czy nic złego się nie dzieje oraz zleciłem wymiane czujnika od otwierania bez dotykowego tylniej klapy, gdyż nie za każdym razem się otwierała gdy machłem nogą pod autem. Naprawa przebiegła pomyśle i również obsługa w ASO Mercedesa była bardzo miła.. No niestety nie było mi dane zobaczyć jak przebiega proces wymiany płynów i oleju, ale mimo tego czas zleciał bardzo szybko. I również jestem tego samego zdania, że takie samochody z wyżeszej klasy, a szczególnie te które są naszpikowane po dach elektroniką, lepie jest naprawiać tylko i wyłącznie w autoryzowanym serwisie, gdyż typowe serwisy "No Name" że tak to określe, nie powinny dotykać takich samochodów, bo może być tylko jeszcze gorzej niż było przed naprawą… Co prawda cena naprawa w ASO zwala z nóg, ale chociaż jest pewność że auto będzie działać i wszystko będzie tak zrobione jak być powinno. (Dla ciekawskich cena za serwis mojego C63s wyniosła 9860PLN)

 7. Waldku, czy mógłbyś mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie odpowiedzialności sprzedawcy(serwisu ASO) za nowe auto? Powiem konkretnie – chciałem kupić nowe Volvo. Na pytanie o rozrząd pan powiedział, że wymienia się pasek co 240 kkm lub co chyba 10 lat. Ja mówię, że okej, ale w okresie gwarancji zrobię tylko 120kkm, więc czy Volvo daje gwarancję na pasek do okresu 240 kkm ? Usłyszałem, że w żadnym wypadku, i jeśli pęknie po gwarancji to muszę zrobić remont we własnym zakresie. W związku z tym zareagowałem, że możecie w takim razie dać żywotność 500 kkm bo to nic nie zmieni. Pan tego nie skomentował…a mnie nurtuje jak to jest? Czy tylko ja widzę tu paradoks? żywotność paska 240 kkm, ale 2 lata gwarancji na auto więc de facto 2 lata gwarancji na pasek ? Jeśli jest taka polityka producentów aut, to przecież mogą mówić, że ich pasek jest dożywotni i się w ogóle nie bawić w interwały wymian… myślałem, że Volvo to porządna firma.

 8. Waldku, moze zrobisz material o przyciemnianiu szyb? glownie mi chodzi o przyciemnianie przednich bo nie wszyscy wiedza czy jest to legalne czy mozemy stracic dowod czy raczej poblazliwie patrza policjanci na ten "tuning" pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!