Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

VW AUDI jak naprawic wtyczke elektrycznom VAG

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689otwjeracz na kable: https://amzn.to/3nIkwoZ
rękawice nitrylowe: https://amzn.to/2SSG3dN

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “VW AUDI jak naprawic wtyczke elektrycznom VAG

  1. Mam problem z wymianą, wtyczki, to co tutaj widzę na filmiku to poszło panu z tym jak po maśle . Zaś u mnie problem, Piny łatwo wyciągnąć, ale oryginalny pin nie do końca pasuje do wtyczki zamiennik, po prostu metalowy pin nie da się do końca wsunąć i wpiąć. Co tu zrobić jestem trochę załamany.

  2. Mistrzu błąd P145 F w silniku 1.6 tdi pojawił się podczas regeneracji dpf zbyt wysoki masowy przepływ powietrza podczas regeneracji… Co to może być i jak to naprawić….

  3. Daniel a na Niemieckim Kanale pokazałeś jak wymienić cewki i dodać adaptery a tu tylko w tyczkę do cewki , trochę mało jak dla mnie który ogląda twoje oba kanały , mimo wszystko napisze Dobra robota 🔩 🛠😎

Dodaj komentarz

Zadzwoń!