Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

VW GOLF MK 5 WIRING REPAIR NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Volkswagen Golf mk v napraw instalacji, kontrolka klocków hamulcowych na desce, uszkodzona wtyczka hamulców.
VOLKSWAGEN GOLF MK5 HOW TO REPAIR DAMAGE CONNECTOR FOR BRAKE PADS, WARNING LIGHT ON DASHBOARD

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Mobilny Mechanik Warszawa oraz Mechanik z Dojazdem Warszawa

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

1. Mobilny Elektryk +48 512 149 689

2. Mobilny Elektryk +48 534 649 204

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Lub wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “VW GOLF MK 5 WIRING REPAIR NAPRAWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

  1. Znalazłem wkoncu kolego filmik no powiem ci że pięknie to przedstawione 👌 ale to jeszcze nie jest to czego szukam bo nie chce całej wiązki zmieniać tylko sama końcówkę grupa vag ma w sprzedaży i właśnie takie nabyłem teraz szukam gdzieś żeby to schludnie złożyć i jak się za to zabrać żeby była złożona jak się należy 😄

  2. Cześć . Wszystko wykonałeś starannie i zgodnie ze sztuką ale mam drobną sugestię że jeśli komuś w prywatnym aucie się ta wtyczka rozwali to nie ma potrzeby cięcia instalacji i kupowania nowej wiązki wystarczy zakupić samą wtyczkę o numerach 1J0973722 i zamontować zawsze to bez cięcia instalacji i jeśli robił bym dla siebie to użył bym połączeń lutowanych i koszulek termokurczliwych z klejem , to tylko taka moja drobna sugestia i w żadnym wypadku nie podważam procedury serwisowej VW w końcu tam cała masa inżynierów opracowała tę metodę 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!