Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wstęp do elektroniki | #1 [Podstawy]

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Wesprzyj kanał ► http://patronite.pl/ElektroPrzewodnik

W pierwszym odcinku postaram się omówić podstawowe pojęcia w elektronice: napięcie, natężenie, rezystancję oraz uzmysłowić ci czym one faktycznie są za pomocą prostej analogii do wody.

Zapamiętaj Prawo Ohma:
U = I * R

Wesprzyj rozwój kanału:
Zostań patronem ► http://patronite.pl/ElektroPrzewodnik
Kup koszulkę ► http://ElektroPrzewodnik.90.pl/
Odpowiedzi na elektroniczne pytania szukaj na ► http://ElektroOpornik.pl/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

33 thoughts on “Wstęp do elektroniki | #1 [Podstawy]

  1. No to tak nie bardzo jest wytłumaczone co i jak tylko tak na szybko ze tu tak a tu tak i tyle ,ja rozumiem chęci ale nic tem film nie mówi no czym jest napięcie , jak ktoś nie wie o tym nic to z tego filmu nie jest w stanie wytłumaczyć dokładnie na czym to polega i podać przykład działania tak zęby przedstawić ze rzeczywiście to rozumie i zeby inna osoba to zrozumiała , no o samym napięciu woda leci na paleć i mas napięcie xd .

  2. Jestem w 8 klasie szkoły podstawowej jako następna szkole wybrałem technikum elektroniczne mimo tego że jeszcze nie zacząłem omawiać prądu etc chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej myślę że ten kanał przyniesie mi tego czego potrzebowałem dziękuję za 1 lekcje do usłyszenia na 2 jutro 😁

  3. 5:23 Tak naprawdę prawo Ohma brzmi inaczej: "Stosunek natężenia prądu płynącego przez przewodnik do napięcia pomiędzy jego końcami jest stały." Teraz by należało napisać ułamek: w liczniku I, czyli prąd, a w mianowniku U, czyli napięcie, czyli iloraz I przez U jest zawsze stały

  4. Zajebiste, tłumaczone jak debilowi. Jest dla mnie nadzieja. 125tka mi się rozjebała i powiedziałem że sam będę go naprawiać sam, zrobiłem hamulce i tego samego dnia okazało się że nie działają kierunkowskazy a za chuja na kablach się nie znam. Ale na chuju stanę i obejrzę wszystkie filmy i najwyżej skręce je poza wiązką na tzw krótko ??

  5. Genialny poradnik! Faktycznie taki jaki jest potrzebny, łopatologiczny dla totalnych nieuków. 🙂 Łapka w górę i lajk od razu, a ja zabieram się za oglądanie pozostałych filmów. 🙂

  6. Te filmy to złoto! Jakieś patole robiące filmiki maja po kilka mln wyświetleń, a taka wiedza, która zdobywało wiele pokoleń ludzkości kilka tys…mimo wszystko autor filmów wielki szacunek. Tesla byłby dumny.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!