Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymian chłodnicy MAN i wiele niespodzianek podczas naprawy :( Truck repair

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Ta naprawa to była prawdziwa masakra końca nie było widać.

https://www.facebook.com/mobilnaobslugapojazdow

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

46 thoughts on “Wymian chłodnicy MAN i wiele niespodzianek podczas naprawy :( Truck repair

  1. Wczoraj miałem przyjemność wyciagac chłodnice ze scani 124, w której puscila chlodnica oleju i cały plyn zamienił się w gluta. Chlodnica ciezka strasznie + intercooler..

  2. Witam serdecznie tu Darek z Koszalina, jeśli można to miałbym pytanie odnośnie zbiorniczka płynu chłodzącego w manie tga 2008r . Cieknie płyn na zgrzewie teraz można kupić nowy sam zbiornik bawić się w to czy wymienić całą chłodnice ? , Próbowaliście może kiedyś naprawiać uszczelniać taki zbiorniczek ? Z góry dziękuję za odpowiedź

  3. Świetna robota, wartościowy materiał! Ja do tego tematu podszedlem inaczej: zdjalem zderzak (4 sruby z przodu i po dwie pod reflektorami) dzieki czemu byl lepszy dostep do mocowania chlodnicy. Z tylu kabiny sa uszy, i dorobilem do nich rure przez srodek (nakladana), przez rure przewiesilem pas ktory trzymala osoba z tylu, dwie inne stabilizowalo chlodnice przy wyciaganiu. Jest ona strasznie ciezka i trzeba sie nagimnastykowac przy wyciaganiu.

  4. Ile Pan Dziadek ma lat? Widać że fachura także… Wpadłem na Wasz kanał przypadkiem, a robocie kawał roboty, zwłaszcza na autostradach w drodze przy ruchu, co jest bardzo niebezpieczne. Znam to osobiście gdyż sam jeżdze i trafiło już sie robić coś na drodze. Pozdrawiam i pełen szacunek i oby jak najmniej napraw na autostradach.

  5. Do man powinno się lać g12 czerwony płyn do chłodnic tak piszę w serwisówce ponieważ uszczelka pod głowicą jest aluminiowa przynajmniej w euro 6 i od innych płynów powstaje korozja na uszczelce

  6. Jestem młody.ale kiedyś w tag roztrzepilo pasek osprzętu i wciągnęło pod uszcelniacz nie pamiętam od czego ale jedno pamiętam że za chuj.. Chu nie mogłem odkręcić dopiero udarem w lewa stronę poszło.nie pamiętam co to było ale był lewy gwint

Dodaj komentarz

Zadzwoń!