Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana bordnetza czyli sterownika centralnej elektryki Skoda Octavia 2 – TUTORIAL

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Był film o bordnetzu w Octavii 2 (Golf V) i jego kodowaniu. Teraz w końcu film o jego wymianie, łącznie z fizycznym wyciąganiem, podłączaniem i kodowaniem.
Tak samo (poza rozbieraniem wnętrza) robimy w Golfie5, Touranie, Passacie B6, Leonie…

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “Wymiana bordnetza czyli sterownika centralnej elektryki Skoda Octavia 2 – TUTORIAL

  1. @Krzynol garage wymieniłem w o2 pre fl bordnetz na ten najwyzszy (pochodzacy prawdopodobnie z golfa). W miedzyczasie dolozylem przelacznik swiateł z funkcją auto. Ostatnio przypadkiem zauwazylem, że nie świecą mi pozycje z tyłu (wymienilem wszystkie 4 zarowki w3w i nadal nic). Na desce nie ma zadnych kontrolek sygnalizujacych brak w/w swiateł. Czy jestem w jakis sposób sprawdzić czy bajt 18 jest dobrze zakodowany? Czy jedyny sposob zdiagnozowania to podmiana znów na stary bordnetz?

  2. Cześć, światła dzienne jak włączę na tryb Ameryka północna i realizowane poprzez halogeny przeciwmgielne to zgasną one po przełączeniu na światła pozycyjne czy na światła mijania?

  3. Fachman vaga z nożem do plastikow… Na koncu bylo wiecej bledow po nowym module a ty usunales i powiedziales ze tak auto od Ciebie wyjezdza. Te bledy wroca bo autem trzeba sie przejechac. Wnioskuje ze albo jestes slaby w vag albo udajesz pod filmik. Masakra.

  4. Witam ,po wymianie na identyczny bordnetz jak na filmie ,włączyłem doswietlanie zakrętów,i oświetlenie nóg,obie opcje nie działają nie ,ma jakby napięcia na dołożonym kabelku w kostce b pin7 do oświetlenia nóg,opcja leaving home po dłuższym postoju nie włącza się ,możliwe że bordnetz jest uszkodzony??

  5. Witam, mam pytanie pacjent passat CC z USA 2010 r dołożyłem oświetlenie nóg zakodowałem ale nie działają podczas jazdy sterownik 3C8 z końcówką E, nie mam już pomysłu co może być nie tak czy ktoś mógłby pomóc?? powstaje pytanie czy Bordnetz w wersji USA a EU może się jakoś różnić i przez to nie można ustawić??

Dodaj komentarz

Zadzwoń!