Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana mat grzewczych – Siedzisko + TERMOWIZJA! (2/3)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Kompletny poradnik dot. wymiany/dodania mat grzewczych w fotelu.
W tej części zajmiemy się demontażem tapicerki siedziska oraz wymianie zużytej maty na przykładzie fotelu Recaro z Golfa IV.
Na końcu znajdziecie także niespodziankę – test podgrzewania fotela przy pomocy kamery termowizyjnej!
Oglądając wszystkie 3 odcinki w serii dowiesz się :
Jak naprawić podgrzewane fotele w Twoim aucie
Jak wymienić/dołożyć maty grzewcze
– Jak rozebrać tapicerkę samodzielnie nie uszkadzając niczego
– Jak przerobić wiązkę, aby podłączyć maty bez komplikacji
———————————————————————————————————
Standardowo zachęcamy do zostawienia łapki w górę i suba!
Facebook :
https://www.facebook.com/mechanicznap
Instagram :
https://www.instagram.com/mechaniczna
Snapchat :
https://www.snapchat.com/add/mechapasja

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

3 thoughts on “Wymiana mat grzewczych – Siedzisko + TERMOWIZJA! (2/3)

  1. Czy oryginalne maty mozna zastąpić kompletami z aliexpress? GOLF IV. Niestety nie pokazałeś jak spiąć nową matę z instalacją, pasuje p&p? Wtyki są takie same? itd.. film skupia się na zdjeciu poszycia fotela głównie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!