Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana ( naprawa ) linki hamulca ręcznego

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dziękuję za obejrzenie filmu! Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału. Hamulec ręczny Peugeot. Naprawa zaciętej linki hamulca ręcznego. Linka hamulcowa była zablokowana ponieważ dostała się woda do pancerza i zamarzła. W czasie mrozu ręczny się zakleszczał. Z filmu można się dowiedzieć jak wymienić oraz jak naprawić zamarzającą linkę hamulca ręcznego. Po takiej naprawie całą zimę ręczny działał dobrze. Samochód widoczny na filmie to peugeot 307.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Wymiana ( naprawa ) linki hamulca ręcznego

  1. Kazde rozwiazanie jest fajne ale ewidenty blad producenta. Podejrzalem w innym aucie ze linka wchodzi od gory zatem woda nie ma prawa wejsc z tytulu grawitacji. Ja u siebie w 307 przerobilem uchwyt linki (ten przy zacisku gdzie linka sie blokuje) wiercac jeden otwor w innym miejscu tak ze mozna zmienic kat o kilkanascie stopni. Linke puscilem gora a dzwignie przy zacisku przelozylem o kilka zabkow. Od 4 lat nie zagladalem do linki 🙂 a gumki juz dawno nie ma. A co do tunelu to wystarczy wyjac tylna popielniczke wraz z jej wew obudowa i ukaze sie nam regulacja linek.

  2. I bardzo fajne.. Właśnie jestem na etapie poszukiwań rozwiązania przycinającej się linki w Astrze H kombi. Uszczelka byla pęknieta i musiało sie zatrzeć. Jedyny problem, to to, że aby ją zdemontować to muszę rozebrać środkowy tłumik bo jest pod osłona termoczną…

  3. Dobry filmik. Widzę że samemu można spokojnie się za to zabrać jak linka zacznie ciężko chodzić. Chociaż użył bym oleju zamiast dota. Dzięki i pozdrawiam

  4. Czy po wlaniu płynu hamulcowego nie nastąpi szybsze korodowanie i ponowne zapiekanie się linki .Płyn jest żrący powoduje szybsze i łatwiejsze odkręcanie ale nie zabezpieczone smarem lub olejem szybciej koroduje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!