Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana skorodowanego błotnika w samochodzie #101_Napraw

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “101 Napraw” w niedzielę o 10:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-5,S09E05,150641
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda wymieni skorodowany błotnik Audi A3 na inny w tym samym kolorze nadwozia – pozwoli to uniknąć kosztownej naprawy blacharskiej. Pokaże też jak samodzielnie naprawić wyświetlacz ciekłokrystaliczny radia z BMW E39 i na przykładzie Hondy Civic doradzi, jak poprawnie montować rozpórki nadwozia.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Wymiana skorodowanego błotnika w samochodzie #101_Napraw

 1. A może pan występujący w tym filmie podpowie jak wyregulować albo wymienić zawiasy w Passacie B4 kombi od strony kierowcy w drzwiach przednich. Drzwi się opuściły i ciężko się zamykają. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Ta wklejka z kodem lakieru wygląda jak paragon
  Dziwne że przez tyle lat utrzymała się w samochodzie
  Przecież samochód ma 18lat tak jak powiedział Grzegorz
  W młodszych Audi A6 C6 ta wklejka już jest tak wytarta że nie da się nic odczytać

 3. Ja właśnie sue zabieram za wymianę swoich nadkoli w samochodzie, zobaczymy jak mi pójdzie. Jak ogarnę to sama w szybkim tempie to stawiam flaszkę ❤️
  Proszę trzymać za mnie kciuki 😁

 4. Z jednej strony ja nie ukrywałbym przed kupującym, że błotnik był wymieniany, ale skoro wygląda i działa jak należy, bo co to za tajemnica, ale wolałbym zatrzeć po sobie ślady naprawy, bo często Janusze kręcą nosem, jak słyszą takie rzeczy, mimo, że auto nie miało poważnego wypadku, tylko element po prostu skorodował lub został uszkodzony np na parkingu. Ludzie kupują dwudziestoletnie auta, nawet jak są dobrze zachowane, to zawsze gdzieś zostanie jakiś mankament, ale Januszki patrioci co na niejednej wojnie byli tego nie rozumieją i będą się wszystkiego czepiać.

 5. Grzegorz Duda i Adam Klimek jest bardzo dobrym mechanik iem ja zostaje od. Września 1.09.2021 r idę na mechanik i lubię i to moja pasja naprawiać przy samochodach i dlatego zawód wybrałem mechanik pojazdów samochodowych i będę mechanik iem całe życie i dużo się od panów uczę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!