Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana wkładkę zamka w samochodzie || jak wymienić bębenek zamka drzwi Fiat Punto 2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689wymiana wkładkę zamka w samochodzie || jak wymienić bębenek zamka drzwi Fiat Punto 2
W dzisiejszym filmie,pokaze wam jak w prosty i szybki sposób wymienić wkładkę zamka dzwi bocznych w samochodzie osobowym na przykładzie Fiata Punto 2. Wymiana bębenka /zamka dzwi w samochodzie jest naprawdę dosyć prosta. Wystarczy zdementować tapicerke tz boczek dzwi, do tego potrzebujemy klucze TORX , kombinerki i śruboklręta krzyżakowego. Po zdjeciu tapicerki boczka dzwi qyciagamy klips i przekrecamy wkładke zamka i nastepnie pociagamy na zewnatrz i o to mamy cały mechanizm zamka dzwi bocznych w aucie.

Wpadnij na kanał,po wiecej;
https://www.youtube.com/c/SpankoASMR/videos

Drugi kanał;
https://www.youtube.com/c/TelefonyKlasyczne/videos

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

4 thoughts on “Wymiana wkładkę zamka w samochodzie || jak wymienić bębenek zamka drzwi Fiat Punto 2

Dodaj komentarz

Zadzwoń!