Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana wkładu nagrzewnicy Scania R Mobilna Obsługa Pojazdów mobilny serwis ciężarówek Wrocław

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

39 thoughts on “Wymiana wkładu nagrzewnicy Scania R Mobilna Obsługa Pojazdów mobilny serwis ciężarówek Wrocław

  1. Szacunek i podziw, nie jeden serwis mògłby się od Ciebie uczyć, dużo się na uczyłem dzięki tym filmikom, czekam na filmik z wymianą zbiornika płynu chłodniczego scania r

  2. do uzupelniania plynow szczegolnie w trodno dostepnych miejscach najlepsza jest stara gasnica proszkowa zmien waz na przezroczysty w obudowe wbij albo wkrec stary wentyl z detki tak zeby ci nie przeszkadzal przy odkrecaniu glowicy ja go wbilem i uszczelnilem epoxy wlej olej zakrec glowice dobij troche powietrza i przycisnij zawor . do zmiany oleju w samochodzie osobowym wkrecam tulejke z zaworem w miejsce korka spustowego zakladam przewod z gasnicy i poszlo czysto i szybko pozdrawiam moze ci sie przyda ta rada jak by co to daj znac

  3. Zbiorniczki w Scania'ach pękają że starości lub z powodu uszkodzonej głowiczki kompresora powietrza. Piszę dlatego, że jego wymiana wymaga tego samego co zrobił mechanik, plus odkręcenie 4 śrub od samego zbiornika i wyjęcia go z auta. Inaczej zbiornik nie wyjdzie, mimo tego, że po odkręceniu 4rech śrub, będzie przeszkadzać element nagrzewnicy.

  4. ciekawy jestem czy ta nagrzewnica przypadkiem nie była sprawna bo imo ta kartka papieru mogła blokować przepływ powietrza przez żeberka i wiało zimne powietrze…

  5. Też jestem truck mechanikiem już ponad 20 lat naprawiam SCANIA ciężarówki. Od 3 serii po serie najnowszą posiadam wiedzę . Także jak oglądam taki film jak ten to wiem co to za praca. Akurat nagrzewnica to nie jest zła robota. Układ ogrzewania 2 generacji. zapycha się nagrzewnica. Można ją przepłukać mieszanką wody i sprężonego powietrza o ciśnieniu do 3 bar. Bez wymiany się obędzie.

  6. Hej. Trafiłem na ten kanał wczoraj i nie mogę się oderwać tym bardziej, że pracowałem w podobnym stylu tylko inne sprzęty ;). Świetna robota, pozytywny odbiór, pie…ol wszystkich hejterów , rób dalej jeśli to lubisz a sukces murowany. Życzę dużo szybkich napraw, zdrowia i pozytywnej energii.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!