Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wypróbowaliśmy CHIŃSKI samochód! | Pojechani #174

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I

Wielokrotnie prosiliście o to, abyśmy wrócili do recenzowania gadżetów motoryzacyjnych z Chin. Dlatego na Wasze życzenie sprawdziliśmy…. Chiński samochód!
Oto ZD D2S. Jak radzi sobie na krakowskich drogach? Sprawdźcie to!

=========

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GADŻETY Z ALIEXPRESS: https://youtu.be/r4qJOT_jNCY
OSZUKUJEMY ALKOMAT: https://youtu.be/99FtgQKeAc0
TEST JEDZENIA ZE STACJI: https://youtu.be/2ud5oV3BykQ

=========

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub
Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV
Instagram: https://instagram.com/pojechani/
MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani

Napisz do nas: kontakt@pojechani.tv

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

46 thoughts on “Wypróbowaliśmy CHIŃSKI samochód! | Pojechani #174

 1. Widziałem takiego w Gorzowie Wielkopolskim na zielonych blachach, patrząc na niego z daleka wyglądza trochę śmiesznie ale jak zajrzałem na kokpit przez szybę to wnętrze robi pozytywne wrażenie

 2. Używałem tego mikrusa do samego końca gdy był dostępny w Warszawie 😆
  Moim najgorszym doświadczeniem z zd ds2 było to że często wspomaganie kierownicy nie działało 😠
  Porażka z Chin na minuty 😂

 3. Wyglądacie okropnie. Ciśnie się na słowo na p… ale przecież to nie program o rowerach więc pominę. A te brody to pewnie takie uzupełnienie męskości. Kiedyś drwal to był chłop a nie jakiaś popierdułka.

 4. Młode chłopaki, nie jeździliście maluchem z rodzicami i rodzeństwem nad morze. Kolega tym jeździł i podobno w łukach śmierć zagląda Ci w oczy. Dobry pomysł jeśli pada a ty masz coś do załatwienia na mieście. W innym przypadku lepszy jednak skuter, bądź rower.

 5. Za 10 tyś zł bym kupił taki samochód. Do jazdy po mieście w sam raz. Zaparkuje wszędzie i co najważniejsze można kręcić beke z tych co jeżdżą suwami i nie mają nigdy miejsca na zaparkowanie.

 6. CZY JA DORZE SŁYSZAŁEM???
  95 tys za tego Chińczyka? 😉 Przecież za około 100tys można kupić wypasionego Smarta w wersji cabrio, który na drodze zachowuje się jak Tesla!

 7. W Chinach to auto startuje od 25tyś zł. Za 10tyś używane. Jest popularne w dużych miastach właśnie w usługach care share, ale uchodzi za niebezpiecznie. Wy chyba jedziecie D2. Kiedyś patrzyłem recenzję D1 to ta wersja na pewno nie miała ABS. Nagłe hamowanie przy 50-80km/h bez ABS jest średnio bezpiecznie.

 8. raz traficar brałem i już nigdy nie wezmę … pooglądałem cacy ładny wew. ale kurwa pojechałem 5 km i kierownica biła i ściągała w prawo na krawężniki a w lewo by skręcić musiałem siłować się z całej siły po tygodniu dzwonili do mnie ze ja go uszkodziłem LOL pierdole ich złomy zajechane przez debili

Dodaj komentarz

Zadzwoń!