Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

ZALANE AUTO!? Jak przywrócić elektronikę do życia!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689🚗 Bohaterem odcinka „AUTODYŻURU” jest AUDI A3 🚗

W dzisiejszym, niedzielnym odcinku, postanowiłem, że pokażę Wam jak wygląda naprawa auta po powodzi, a dokładniej jak wygląda regeneracja praktycznie całej elektroniki w takich pechowych egzemplarzach.
Zajmiemy się czyszczeniem modułów, które są całe w błocie, poruszymy też tematy związane z systemem keyless go i co najważniejsze… sprawimy, że serce naszego pacjenta znowu zacznie bić!

📢 EKG Auto Serwis znajdziesz na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EKGAutoSerwis
WWW: https://ekgautoserwis.pl/
Instagramie: https://www.instagram.com/auto_dyzur
Tiktoku: https://www.tiktok.com/@autodyzur

📍 EKG AUTO SERWIS
Skórzewska 14A
62-081 Wysogotowo
Email – biuro@ekgautoserwis.pl

#AUTODYŻUR #EKGAUTOSERWIS

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “ZALANE AUTO!? Jak przywrócić elektronikę do życia!

 1. Ta elektryka powinna być pakowana z nowych częci nie rzeźbiona, bo jak sam autor powiedział nie wiadomo jak długo to pożyje. A tak to jest współudział z handlarzyną w wciskaniu nieświadomemu nabywcy "jedynej takiej"

 2. Takich mechaników potrzebujemy. Znających się na fachu, potrafiących naprawić rzeczy które są zbyt skomplikowane dla zwykłego zjadacza chleba. Nie tylko wymienić, bo to akurat każdy zdrowy człowiek jest w stanie zrobić przy odrobinie chęci i warunków. Gdyby każdy tak podchodził do tematu, nie istniałyby takie opcje jak „opinie google”😉

 3. Dokladnie za jakiś czas wyjdzie korozja na takiej płytce PCB i …. Pewnie klient zaraz po naprawie będzie chciał go sprzedać poki działa…. moim zdaniem dla bezpieczeństwa takie auta powinny być z góry kasowane całkowicie. Takie powinno być prawo. Ps. Jestem elektronikiem praktykiem na codzień.

 4. Dokładnie to nie jest wymiana zawieszenia czy robienie przy silniku
  Jest to czasochłonne i czasami lepiej wziasc coś co wiesz ile godzin zajmie niż takie „wodocianki” bo nie wiesz co powiedzieć klijentowi
  A każdy pyta się jaka cena i ile to zajmie🤣🤣Ale życzę każdemu żeby to ogarniał

 5. I ktoś potem kupuje taki śmietnik i nie może dojść do ładu, bo raz to, raz tamto nie działa 😀
  ehhh dziki zachód motoryzacyjny 😀

  Dla Ciebie oczywiście szacun za wiedze i umiejetnosci! zostaje na dłużej

 6. Fajnie fajnie, ale nie sadzisz, ze po umyciu w wodzie, dobrze by bylo taka plytke wyplukac w izopropanolu, zeby na 100% pozbyc sie resztek wilgoci? (a nawet wrzucic na jakis czas do wanienki ultra).

 7. Ha błotko, znam ten rodzaj błotka. Po ubiegłorocznej powodzi w DE.sporo takich aut trafiło do polski . To nie błotko.Jak powiedział Sergiej znajomy , który pracował przy demontażu takiego: To gó…no jest . Tak, to są nieczystości a auta otrzymują na placu oznaczenie biohazard. Te auta trafiają czasem na rynek i nikt słowem nie wspomina o tym tzw. zalaniu, a cena odpowiada rynkowej. Dużo z tym jest zachodu.Trzeba też dużej wnikliwości,żeby odkryć prawdę.Przestrzegam ludzie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!