Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Zamiana lamp pomogła w znalezieniu usterki! #Naprawy_nie_do_Naprawy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Więcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-5,S01E05,235644
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem “Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “Zamiana lamp pomogła w znalezieniu usterki! #Naprawy_nie_do_Naprawy

  1. Dokładnie w ten sam sposób kiedyś rozwiązałem problem zaginającego się wiecznie dywanika od strony kierowcy w mojej Toyocie Skarlet Johanson. Podmieniłem dywaniki ze stroną pasażera i to rozwiało moje wątpliwości. Wystarczyło znaleźć moduł od tego dywanika, wymienić i był jak nowy. Oczywiście u mnie znalezienie modułu od tego dywanika też nie było takie proste… 🙂
    Ostatecznie znalazłem go w szopie razem z zardzewiałymi szpadlami wisiał na haku to go wziąłem i zakopałem i tera mo dół własny i działa. Dywanik się przestał zaginąć

  2. klimek zjebie a wpadles na to ze może żarnik sie po prostu spalił ? "Żarówka" gdyż to nie wina od strony modułu, zapewne. Moduł to ty powinieneś wymienić pod kopułką w twoim przypadku to nie kopułką zapłonową. Żebyś miał w swojej kopułce jakikolwiek zapłon to pierw trzeba cokolwiek trybić, ale ty nawet najmniejszych trybek nie posiadasz, także u Ciebie to w zasadzie jest nie do odratowania brak szans upośledzenie poziom ultra (szkoda całkowita) brak najmniejszego cienia nadzieji aby się coś kiedyś gdzieś zazębiło i coś tam ruszyło pod tym zmarszczonym wielkim czołem w tejże gluchej pustcę.

  3. Takie bajki to pokazujcie garażowym Januszom każdy kto ma jakieś pojęcie o elektronice pojazdów i kodowaniu sterownikików nie łyknie tej ściemy!!!
    Bez zmiany kodowania w module centralnej elektryki nawet sprawna lampa przy zamianie ma prawo nie działać typowe zachowanie dla wszelkich sterowników Bosch.
    Takie uszkodzenie sterownika lampy jest do szybkiej i taniej naprawy ale co chcieć od wymieniaczy.🤣🤣🤣🤣

Dodaj komentarz

Zadzwoń!