Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Zanim wydasz 900zł na akumulator NAŁADUJ GO !

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Do jednego z moich sklepów w Szczecinie ( ul. Santocka 42 ) trafił Klient których chciał zakupić akumulator 95Ah wykonany w technologii AGM. Akumulator okazał się rozładowany do 5V co w wielu wypadkach oznacza trwałe uszkodzenie akumulatora. Jednak w przypadku tego akumulatora BOSCH 95AH S5 A13 AGM, wyszło na jaw że akumulator ma niespełna dwa lata od wyprodukowania, zaś klient użytkuje go niewiele ponad rok.
Dobrą wiadomością było również to, że klient miał kilka dni czasu aby podjąć próbę ratowania tego akumulatora. Co z tej próby wyszło przekonacie się na filmie.

Zapraszam i pozdrawiam
Robert Mazurek

Vlog firmy: https://www.youtube.com/channel/UCy_mwxUyHJY91Ba3vcTnF9w
Vlog english: https://www.youtube.com/channel/UCetBPKIA6MEb3ds9KgonyaQ

🙏 Wsparcie dla @mrAkumulator:
☕ KUBEK za WSPARCIE: https://www.sklep.akubiz.biz/pl/p/Darowizna-na-wsparcie-kanalu-mrAkumulator/605

🏪 Moje sklepy z akumulatorami
“Świat Akumulatorów”
Szczecin ul. Gryfińska 106
Szczecin ul. Santocka 42

🛒 Moje sklepy internetowe z akumulatorami:
Sklep internetowy: www.e-moto.pl/
Sklep Internetowy: www.sklep.akubiz.biz/
Elektryka do kamperów: www.mrKapitan.pl
💟 Moje media społecznościowe:
Instagram: https://www.instagram.com/mrakumulator/
Facebook: https://www.facebook.com/mrAkumulator/
Twitter: https://twitter.com/mrakumulator

Robert Mazurek, twórca kanały @mrAkumulator i firmy Świat Akumulatorów oraz portalu AKUBIZ a także jednego z pierwszych sklepów internetowych z akumulatorami w Europie www.e-moto.pl

#BOSCH #AkumulatorAGM #ŁadowanieAkumulatora #RobertMazurek #ŚwiatAkumulatorów

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

48 thoughts on “Zanim wydasz 900zł na akumulator NAŁADUJ GO !

 1. Pytanko takie czy akumulator TAB Polar 110ah 1000amper czy to dobra marka bo mi niespełna po 1,5 roku przestał działać elektrolit po naładowaniu nie przekroczył aerometrem czerwonej skali
  Zakodowany zgodnie z wytycznymi
  Poprzednio tez był 110ah Varty

 2. od strony formalnej to po prostu mógł złożyć reklamację u sprzedawcy, nie minęły nawet 24mce
  a od strony technicznej, bardzo ciekawy materiał

 3. U mnie podczas ładowania aku syczy (jest to zwykły aku kwasowo ołowiowy) – czyli paruje kwas – czy to jest normalne i czy należy przy tym poprzestać ładowanie? Ładowanie wynosiło na automatycznym prostowniku 100%, ale jeszcze nie max. Ostatnia przedziałka do max.

 4. A jak wygląda sprawa z zasilaniem nie fabrycznego Webasto? Warto kombinować z dodatkowym akumulatorem czy lepiej przygotować się na częstszą wymianę klasycznego akumulatora?

 5. "Mega mega mega zły pomysł?" A może peta eksa zetta zły? Jak lepiej brzmi? Może nader kiepskim i nie do końca przemyślanym pomysłem było skomentowanie powyższego filmu, ale zżera mnie ciekawość ile kosztowała taka usługa "ożywienia" akumulatora. Bo jeśli np. 200zł i ma mi posłużyć pół roku, to ja wolałbym kupić nowy.

 6. Bezobsługowy – nie oznacza że nie ładujemy go prostownikiem, a wielu klientów z takiego wychodzi założenia że jak bezobsługowy to nic z nim nie robimy, tylko jak nie odpala to przynosimy na reklamację.
  Sam sprzedaję wiele lat akumulatory, każdemu klientowi należałoby przedstawić kurs podstaw obsługi akumulatora, zdecydowana większość nie ma pojęcia o tym że akumulator należy prawidłowo dobrać do auta, jeżeli jeździmy w cyklu miejskim, częściej go ładować porządnym prostownikiem.
  Kolejna sprawa to pobór prądu w samochodzie przez jego niewygaszone podzespoły, w wyniku czego rozładowuje się bateria, zasiarcza.

 7. Dziś większość firm robi wszystko tak, żeby wytrzymało do końca gwarancji..
  To okradanie klienta!..
  13 lat temu miałem V.. tę, która wytrzymała w bdb stanie przez 6 lat!!
  "Ekoterroryści" okradają ludzi…

 8. Mam do Pana pytanie. Potrzebuje zasilić z akumulatora przetwornicę na 230 volt. Odbiornik pobiera 50 Watt. Jak długo mogę zasilać taki odbiornik jeżeli akumulator ma 88Ah?

 9. Jeśli chodzi o kierowcę, to jeśli jeździ po Europie to skalkulował że lepiej kupić nowy niż kupować na zachodzie lub wzywać pomoc drogową szczególnie jeśli liczy się czas.
  Oczywiście postawa godna uznania, liczy się klient a nie kasiora 😀 po analizie potrzeb klienta oferta dostosowana do jego potrzeb

 10. Producenci akumulatorów go nienawidzą. Znalazł prosty sposób na wieczne akumulatory. Wadą tego sposobu jest to, że taki akumulator padnie przy małym mrozie ale zawsze można go naładować ponownie nawet na trasie jeśli ktoś woli wiecej stać niż jechać.

 11. Też staram się mieć takie podejście do klientów. Czasami tylko dostaje mi się od żony ; )
  i "reszta" świata jakoś mi do tego nie pasuje.
  Pomimo wszystko 👍👍👍

  Ukłony

 12. Głębokie rozładowanie może świadczyć o tym, że ktoś kręcił się wkoło komina na krótkich odcinkach i aku nie miało możliwości być doładowane.
  Edit: Obejrzałem do końca, więc krótkie odcinki odpadają:)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!