Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

ZŁOTO – 102 FAKTY

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Co Ty wiesz na temat ZŁOTA? Zapraszam na film.

SUBSKRYBUJ DRUGI KANAŁ: https://www.youtube.com/user/Zapachopium

PATRONITE – Jeśli chcesz wesprzeć kanał, zapraszam do linka https://patronite.pl/profil/230169/michal-sobolewski

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

30 thoughts on “ZŁOTO – 102 FAKTY

  1. 17:25: "Silniki McLaren'a są wykonane ze złota."
    Oglądam ten bełkot nafaszerowany błędami logicznymi i myślę sobie, co w moim życiu poszło nie tak? :/
    Staram się i mam dobrą pracę, a tu widzę, że na pie.. farmazonów można się utrzymać, bez edukacji, egzaminów i wysokiej kontroli jakości…

  2. Złoto musi być łączone z innymi metalami ponieważ samo złoto jest zbyt miękkie aby np. zrobić wytrzymałe pierścionki. Moja mama ma alergię na złoto. Mimo że łączymy złoto z innymi metalami to ma alergię na wszystkie rodzaje. Wniosek jest taki że złoto też uczula

  3. Najpierw mówisz, że w jądrze ziemi znajduje się 99% złota by 3 minuty później powiedzieć, że ok 80% złota jest pogrzebane pod ziemią. Im więcej oglądam Twoich filmów tym bardziej mam wrażenie, że nagrywasz to raz, byle jak i nawet tego nie odsłuchujesz.

  4. 3:16 "Indie maja tyle zlota co"… i tu dluga litania bogatych krajow wlacznie z USA. w 4:03 to USA ma najwiecej zlota a Indie sa gdzies na 10 miejscu. Jakies sprzecznosci no nie ?
    4:22 Mozna by bylo zaznaczyc, ze masz na mysli uncje trojanska (farmaceutyczna) a nie miedzynarodowa. Ta ma 28+ gramow.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!