Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Zobaczył swój motocykl po latach – zaniemówił MZ TS 250/1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jego motocykl marzeń, święty gral. Po wielu miesiącach został całkowicie odnowiony do stanu sprzed lat. MZ TS 250/1 Artura pojedzie w kolumnie na jego ślub. Zobaczcie bezcenną reakcję Artura.
https://www.facebook.com/KrisBiker

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

33 thoughts on “Zobaczył swój motocykl po latach – zaniemówił MZ TS 250/1

  1. Powiem krótko: łezka w oku się kręci. Kocham stare motocykle, nawet te zdezelowane przez ząb czasu. Sam odnowiłem CZ175 i może tak pięknie nie wygląda, ale jak postawię na parkingu przed sklepem, to widzę duże zainteresowanie. Jakby to co najmniej H-D był. Zwłaszcza dzieci i starszych osób. Od razu ci starsi wracają do młodych lat, kiedy w kawalerkę uderzali na takich sprzętach. To nie te oblane plastikiem zabaweczki, ale "gołe" motocykle, z silnikiem na wierzchu wzbudzają zachwyt. Jeździłem taką wyremontowaną TS-ką, identyczną. I powiem krótko, w porównaniu do Suzuki GSX-750 (taką miałem), to na MZ-ce czułem się jak w niebie, mięciutkie zawieszenie, wygoda, pozycja. Można jechać na drugi koniec świata. A na GSX-ie to myślałem że mi kręgosłup strzeli ze zmęczenia po 15 km jazdy. Piękna MZ-ka, takiego motocykla żadna z dzisiejszych fabryk już nie wyprodukuje. Jeszcze TS-ka? Silniki nieśmiertelne. Zapomniałem dodać, że w GSX wywaliłem tą ohydną owiewkę z dwoma reflektorami, a założyłem reflektor od MZ 250. Kupujący był zachwycony, taką modernizacją (po roku ją rozbił, bo zapomniał oleju do głowy nalać).

  2. Perełka Panowie.
    Jestem od roku posiadaczem wsk125 w orginale, mój ojciec śp był jej pierwszym właścicielem. Stoi prawie 20 lat bez opalania. Jestem w trakcie odkładania pieniędzy na jej remont ponieważ jest w opłakanym stanie. Może Panowie pomoglibyscie mi odrestaurować motor bo jak myślę że tam na górze ktoś byłby z tego dumny. Pozdrawiam.

  3. Smutna historia mojej tski 150 w tym samym kolorze: Stała, przeszkadzała, ojciec sapał, zeby coś z tym zrobić… 15 lat temu ja za granicą, a w Pl mało kto się zajmował renowacją profesjonalnie tak jak dziś, więc poszła do kuzyna za marne 300 zł😪😥☹😖 jescze się cieszyłem, że przyczepką przyjechał i zabrał bo silnik w częściach pierwszych był. PRZEPRASZAM TS-ko 😩😢😰🥴

  4. Fajnie ją zrobiliście, ale pytanie gdzie jest bagażnik?? w jakim celu został pomalowany cylinder na czarno?? Nie występowało to w TS, jak już chcieliście pomalować cylinder na czarno to trzeba było pomalować do kompletu głowice bo teraz jest cylinder czarny, głowica szara i wyglaga to jak z dupy za przeproszeniem. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!