Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

[Zrób to sam] Naprawa odchodzącego klaru w Xsarze cz.2 – Andrzeja MOTO Świat #48

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Cześć, tym razem poszedłem za Waszą radą co zrobić aby dach w cytrynce wyglądał jeszcze lepiej. Jednak nie wszystko poszło po mojej myśli🤦‍♂️ Koniecznie zostańcie do końca odcinka 😁

❤️MOTO Gadżety do zgarnięcia: https://youtu.be/Nbiry88HfEc

😊Chcesz wspomóc projekt niewiadówki: https://zrzutka.pl/cvavyn

😉LetyShops: https://letyshops.com/pl/winwin?ww=12348373t

Jeżeli spodobał Wam się taki film, to łapką w górę nie pogardzę 👍 Zachęcam również do zasubskrybowania mojego kanału abyście byli na bieżąco i do udostępniania moich filmów, abym miał dla kogo nagrywać 😉

👇 Przydatne linki👇
Facebook: https://fb.me/AndrzejaMotoSwiat
Instagram: https://www.instagram.com/motoswiat/?
Współpraca: kontaktmotoswiat@gmail.com

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

11 thoughts on “[Zrób to sam] Naprawa odchodzącego klaru w Xsarze cz.2 – Andrzeja MOTO Świat #48

  1. Szlifujesz-podklad-kolor-klar-szlifujesz-polerujesz. Z Twoimi umiejętnościami najprościej dla Ciebie żeby pozbyć się schodzącego lakieru z dachu będzie wycięcie tego dachu kątówką i zaciągnięcie folii stretch. Powodzenia.

  2. Ciekawy jestem czy pomalowanie tego po prostu sprayem na jednolity kolor + bezbarwnym i polerka nie dało by lepszego efektu ? Kiedyś miąłem seicento w którym cały dach i maska wyglądała tak samo. Teraz w innym aucie mam taki kawałek 3x7cm gdzie klar odszedł z ptasią kupą i zastanawiam się jak to naprawić ale nie spieprzyć.

  3. Garażowy lakiernik machnie Ci ten dach za 300zł. Taka zabawa w jakieś polerowanie-szlifowanie-cudowanie…..pasty, polerki, czas, nerwy, a rezultat nadal opłakany.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!