Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

[Zrób to sam] Naprawa odchodzącego klaru z karoserii za 25zł – Andrzeja MOTO Świat #46

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Schodzący lakier bezbarwny w starszych samochodach to często spotykany problem. Starsze auto nikt nie odda do lakiernika żeby to naprawił, bo nie jest to po prostu opłacalne. Ja postanowiłem “domowym” sposobem zaradzić temu. Jak mi wyszło, czy warto? Sami zobaczcie i oceńcie.

❤️MOTO Gadżety do zgarnięcia: https://youtu.be/Nbiry88HfEc

😊Chcesz wspomóc projekt niewiadówki: https://zrzutka.pl/cvavyn

😉LetyShops: https://letyshops.com/pl/winwin?ww=12348373t

Jeżeli spodobał Wam się taki film, to łapką w górę nie pogardzę 👍 Zachęcam również do zasubskrybowania mojego kanału abyście byli na bieżąco i do udostępniania moich filmów, abym miał dla kogo nagrywać 😉

👇 Przydatne linki👇
Facebook: https://fb.me/AndrzejaMotoSwiat
Instagram: https://www.instagram.com/motoswiat/?
Współpraca: kontaktmotoswiat@gmail.com

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

37 thoughts on “[Zrób to sam] Naprawa odchodzącego klaru z karoserii za 25zł – Andrzeja MOTO Świat #46

  1. Szacun, że to opublikowałeś. Naprawdę. Choć moją pierwszą reakcją było WTF. Widać, że nawet jak bardzo korci, nie można tego tak robić. No chyba li tylko po to by zabezpieczyć blachę i trzymający się jeszcze podkład. Moim zdaniem bez ścięcia całej powierzchni się nie obejdzie. Łapa w górę za puszczenie tego materiału, działaj dalej!

  2. Powinieneś odtłuścić zmywaczem do sylikonu potem zmatowić p2500 na mokro ponownie odtłuścić i pomalować cały dach na pewno było by lepiej no może nawet nie było by widać przejścia po między starym klarem a nowym .

  3. No i git. W takich autach nie ma sensu nic więcej robić hehe. Spróbuj teraz cały dach lekko zmatowić papierkiem 2 tys. Na wodno i spolerować. Może w następnym odcinku? Może wtedy ta różnicą się bardziej zniwelować bo stary klar jest wyblakły od słońca.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!