Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Zrobię z Was SERWISANTÓW – Kurs naprawy płyt głównych #1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dzisiejszym odcinkiem chciałbym rozpocząć cykl filmów, w których nauczę Was naprawiać płyty główne laptopów. Tak, dobrze przeczytaliście. Zdradzę Wam tę tajemną wiedzę; uważam, że nie ma nigdzie rzetelnych materiałów w języku polskim, które pokazałyby w zrozumiały sposób jak zacząć, jak czytać schematy, jak diagnozować usterki laptopów i jak to naprawić, żeby podziałało dłużej niż 1 dzień 🙂

Nie przedłużając – zapraszam. Zapoznajcie się z naszym obiektem zainteresowania – płytą główną od Sony SVF15. Jeśli podoba się Wam kierunek rozwoju kanału – dajcie znać w komentarzach lub łapką w górę / subem:) Zapraszam do oglądania!
————————————
Sekrety Serwisu #9 – Zrobię z Was SERWISANTÓW – Kurs naprawy płyt głównych #1
————————————
-Muzyka:
Captive Portal – Beautiful Reciprocal (Vatska Remix)
Captive Portal – Intro For A Nonexisting Video Game
————————————
Moje social media:
FB: https://www.facebook.com/MrWaclawek
Insta: https://www.instagram.com/mwaclawek/
————————————
Mail: kontakt@splatani.pl
WWW: splatani.pl
#splatani #splatanipl #sekretyserwisu

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

44 thoughts on “Zrobię z Was SERWISANTÓW – Kurs naprawy płyt głównych #1

 1. a czy jest odcinek o naprawie dźwięku ? Czy można gdzieś to zobaczyć ?

  Mój laptop jak chce to buczy, a jak nie chce to nie buczy.

  Co ciekawe, na słuchawkach bezprzewodowych w ogóle nie buczy. Buczy na głośnikach i słuchawkach miniJack.

  Kompletnie nie wiem co z tym zrobić ? Samemu naprawiać ? Czy serwis to zrobi ? ile to może kosztować ?

 2. Ja właśnie ma trzy ( 3 ) Sony Vaio 153… z taką właśnie płytą główną. I niestety wszystkie trzy nie działają. Jeden miał uszkodzenia mechaniczne – przykrywka wokół tastatury (middle cover) ułamana przez zawias. Wymieniłem tą przykrywkę ale laptop pokazuje po włączeniu na ekranie bardzo migający i niespokojny obraz. Przeczytałem, że jest to sygnał uszkodzenia w wyniku uderzenia. Ale co jest uszkodzone ? Ekran ?

 3. Ja dopiero co zaczynam , ale każdy od elektroniki tam mówi o lutowaniu elementów i sami je lutują , to jak nie można wylutować prscesora topiąć lut a np: kondensatory już tak , jaka jest różnica w tych lutach ze jedno można elementy ymieniać a drugie nie?

 4. Panie Marcinie mam 10 cio letniego laptopa acer który nie chce się włączyć. Diagnoza serwisu to usterka na płycie głównej, której naprawa jest nieopłacalna. Czy zgodziłby się Pan z takim wyrokiem czy jednak próbował by Pan zawalczyć o jego uruchomienie dzięki wiedzy jaką niewątpliwie Pan dysponuje ?

 5. Dzień dobry mój laptop ma taki problem że światełko się świeci niebieskie ale wiatrak się nie kręci I ekran nic nie pokazuje a ma baterię wyciągniętą bo przepalona jest

 6. Co do tego, że ktoś mógłby być zły na Ciebie za to, że takie coś wrzucasz na YT, według mnie to nie wiele zmienia, może kilka osób tylko z korzysta. To trochę jak z poradnikami, jak zrobić reinstalację Windowsa itd., jest ich sporo, są na wyciągnięcie ręki, a wiele osób i tak pójdzie do serwisu, bo nie potrafi włożyć do napędu płyty z instalatorem i podążać za instrukcjami podanymi na ekranie.

 7. Cześć, trafiłem tutaj trochę przypadkiem, no i dobrze, zapowiada się ciekawie. Może i ja na starość nauczę sie czegoś nowego bo do tej pory tylko telewizory itp, a na nich już zęby zjadłem, hi,hi…muszę sie rozejrzeć za dalszym ciągiem…powodzenia.
  Zapytam nieśmiało, czy twój rodzic nie pracował kiedyś w WZT w Wa-wie?. ze pracował Marian Wacławek.

 8. Super kanał i bardzo fajne filmy najważniejsze że potrafisz przekazać tą wiedzę dlatego też liczę na naukę krok po kroku jak diagnozować jak śledzić i najważniejsze jak naprawić wadliwą część bo nigdzie nie ma takich filmów a chciałbym się nauczyć serwisować. Pozdrawiam i czekam na kolejne filmy P.S Zrób z Nas SERWISANTÓW 😀 MISTRZU 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!